VLetenky

Jamajka s Delta Air Lines od 521 EUR

Montego Bay
Nesmierne príjemné karibské letovisko Montego Bay (foto: Sarah_Ackerman/Flickr/CC BY 2.0)

Ak túžite odhaliť kúzlo pohodovej karibskej Jamajky, máte šancu využiť ponuku spoločnosti Delta Air Lines v spolupráci s partnermi z leteckej aliancie Sky Team (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do jamajského prímorského letoviska Montego Bay kúpite za 521 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 16.08.-06.04. (okrem blackoutu 16.12.-05.01.), min. dobu pobytu sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 6 mesiacov a predaj do 7. novembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od začiatku januára do začiatku apríla 2017.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Jamajku nech poslúži odlet z Viedne (VIE) dňa 29. januára a návratom z Montego Bay (MBJ) dňa 12. februára 2017.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Montego Bay za 521 EUR (29.01.-12.02.2017)
Viedeň – Montego Bay za 544 EUR (rezervácia v SJ / manuálne zadanie)

Jamajka

Jedna z najimpresívnejších karibských krajín – fantastické tropické súostrovie Jamajka, Vás očakáva v rozľahlej reťazi vynikajúceho súostrovia Veľké Antily, zhruba 150 km južne od Kuby a približne 200 km na západ od ostrova Hispaniola (s Haiti a Dominikánskou republikou). Jamajka sa rozkladá na území s rozlohou vyše tisíc km², čo predstavuje asi 20% plochy Slovenska. So svojím počtom obyvateľov 2,9 milióna sa radí na tretiu pozíciu v poradí najľudnatejších anglicky hovoriacich štátov v oblasti Severnej Ameriky (za Spojenými štátmi americkými a Kanadou).

Famózne Montego Bay alebo skrátene MoBay, druhé najväčšie sídlo Jamajky (po hlavnom meste Kingston), nájdete v severozápadnej partii tohto fantastického karibského raja. Medzi ďalšie obľúbené mestečká (s nádhernými piesočnatými plážami) sa zaraďujú kúzelný Negril a čarovný Ocho Rios (Ochi). Istotne neobíďte ani geniálne Modré hory (s najvyšším vrchom celého súostrovia Blue Mountain Peak 2256 m), ležiace smerom na sever od rušného administratívneho centra Kingston.

0