VLetenky

Jamajka s Condor Airlines od 630 EUR

Montego Bay
Nesmierne fotogenické karibské letovisko Montego Bay (foto: Sarah_Ackerman/Flickr/CC BY 2.0)

Pokiaľ túžite spoznať pôvaby pohodovej karibskej Jamajky pri využití pohodlného spojenia zo strednej Európy, máte možnosť letieť na palube nemeckej aerolínie Condor (s odletom z Prahy).

Spiatočné letenky do jamajského letoviska Montego Bay sa dajú kúpiť za 630 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla. Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete vo veľmi obmedzenom množstve najmä s odletmi v priebehu mája a júna 2015 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov)

Príklad rezervácie obojsmernej letenky Na Jamajku nech bude napr. odlet z Prahy (PRG) dňa 3. júna a návratom z jamajského Montego Bay (MBJ) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 10. júna 2015.

Rezervácia letenky:
Praha – Montego Bay za 630 EUR (03.06.-10.06.2015)

Jamajka

Jedna z najpôsobivejších karibských krajín – fascinujúce tropické súostrovie Jamajka, Vás čaká v rozľahlej reťazi excelentného súostrovia Veľké Antily, približne 150 km na juh od Kuby a zhruba 200 km západne od ostrova Hispaniola (s Haiti a Dominikánskou republikou). Jamajka sa rozprestiera na území s rozlohou viac ako 10 tisíc km², čo predstavuje asi 20% plochy Slovenska. So svojím počtom obyvateľov 2,9 milióna sa zaraďuje na tretiu pozíciu v rebríčku najľudnatejších anglicky hovoriacich štátov v oblasti Severnej Ameriky (za Spojenými štátmi americkými a Kanadou).

Znamenité Montego Bay alebo skrátene MoBay, druhé najväčšie sídlo Jamajky (po hlavnom meste Kingston), nájdete v severozápadnej časti tohto fascinujúceho karibského raja. Medzi ďalšie populárne mestečká (s prekrásnymi piesočnatými plážami) sa radia čarovný Negril a kúzelný Ocho Rios (Ochi). Určite nevynechajte ani fenomenálne Modré hory (s najvyšším vrchom celého súostrovia Blue Mountain Peak 2256 m), ktoré sú položené smerom na sever od jamajskej metropoly Kingston.

0