VLetenky

Jamajka s Condor Airlines od 557 EUR

Negril
Karibské scenérie jamajského tropického letoviska Negril (foto: Justin Leonard/Flickr/CC BY 2.0)

Čaro pohodového tropického súostrovia Jamajka máte možnosť objavovať v rámci ponuky spoločnosti Condor Flugdienst v spolupráci s partnerskými dopravcami (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do jamajského letoviska Montego Bay sú v predaji za 557 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s odbavenou batožinou (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve počas apríla 2023.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Jamajku nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 9. apríla s návratom z jamajského Montego Bay (MBJ) dňa 16. apríla 2023.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Montego Bay za 557 EUR (09.04.-16.04.2023)

VIE-MBJ
Viedeň, Rakúsko – Montego Bay, Jamajka (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Jamajka

Jedna z najmipresívnejších karibských krajín – fantastické tropické súostrovie Jamajka, Vás očakáva v rozľahlej reťazi excelentného súostrovia Veľké Antily, zhruba 150 km južne od Kuby a približne 200 km na západ od ostrova Hispaniola (s Haiti a Dominikánskou republikou). Jamajka sa rozkladá na území s rozlohou skoro 11 tisíc km², čo predstavuje asi 20% plochy Slovenska. So svojím počtom obyvateľov 2,9 milióna sa radí na tretiu pozíciu v poradí najľudnatejších anglicky hovoriacich štátov v oblasti Severnej Ameriky (za Spojenými štátmi americkými a Kanadou).

Znamenité Montego Bay alebo skrátene MoBay, druhé najväčšie sídlo Jamajky (po hlavnom meste Kingston), nájdete v severozápadnej partii tohto fantastického karibského raja. Medzi ďalšie obľúbené mestečká (s nádhernými piesočnatými plážami) sa zaraďujú kúzelný Negril a čarovné Ocho Rios (Ochi). Istotne neobíďte ani geniálne Modré hory (s najvyšším vrchom celého súostrovia Blue Mountain Peak 2256 m), ležiace smerom na sever od rušného administratívneho centra Kingston.

0