VLetenky

Jamajka s Condor Airlines od 491 EUR

Ocho Rios
Karibské prímorské letovisko Ocho Rios alias „Ochi“ (foto: Tomash Devenishek/Flickr/CC BY 2.0)

Flexibilnejší cestovatelia majú príležitosť objaviť čaro pohodovej Jamajky pri využití (last minute) ponuky charterových leteniek s Condor Flugdienst/Thomas Cook (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Jamajku sú k dispozícii za 491 EUR s odletom z rakúskej Viedne (VIE) dňa 19. apríla a návratom z jamajského prímorského letoviska Montego Bay (MBJ) o 13 dní neskôr, t.j. dňa 2. mája 2018 – (last minute) ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Montego Bay za 491 EUR (19.04.-02.05.2018 / “Thomas Cook”)

VIE-MBJ
Viedeň, Rakúsko – Montego Bay, Jamajka (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Jamajka

Jedna z najpôsobivejších karibských krajín – fascinujúce tropické súostrovie Jamajka, Vás čaká v rozľahlej reťazi excelentného súostrovia Veľké Antily, približne 150 km južne od Kuby a zhruba 200 km na západ od ostrova Hispaniola (s Haiti a Dominikánskou republikou). Jamajka sa rozprestiera na území s rozlohou takmer 11 tisíc km², čo predstavuje asi 20% plochy Slovenska. So svojím počtom obyvateľov 2,9 milióna sa zaraďuje na tretiu priečku v rebríčku najľudnatejších anglicky hovoriacich štátov v oblasti Severnej Ameriky (za Spojenými štátmi americkými a Kanadou).

Znamenité Montego Bay alebo skrátene MoBay, druhé najväčšie sídlo Jamajky (po hlavnom meste Kingston), nájdete v severozápadnej časti tohto fascinujúceho karibského raja. Medzi ďalšie populárne mestečká (s prekrásnymi piesočnatými plážami) sa radia čarovný Negril a kúzelné Ocho Rios (Ochi). Určite nevynechajte ani fenomenálne Modré hory (s najvyšším vrchom celého súostrovia Blue Mountain Peak 2256 m), ležiace smerom na sever od pulzujúceho administratívneho centra Kingston.

0