VLetenky

Jamajka s Condor Airlines od 480 EUR

White House
Karibská lokalita White House v juhozápadnej partii Jamajky (foto: Gail Frederick/Flickr/CC BY 2.0)

Kúzlo pohodovej Jamajky máte príležitosť objaviť aj v priebehu letných prázdnin pri využití ponuky leteniek spoločnosti Condor Flugdienst v spolupráci s partnerskými aerolíniami (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do jamajského prímorského letoviska Montego Bay sa predávajú za 480 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja a dostupnosť:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas júla a septembra 2018 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania termínov).

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Jamajku môže byť odlet z českej Prahy (PRG) dňa 7. júla (sobota) a návratom z jamajského Montego Bay (MBJ) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 14. júla 2018 (sobota).

Rezervácia letenky:
Praha – Montego Bay za 480 EUR (07.07.-14.07.2018 / sobota – sobota)
Praha – Montego Bay za 480 EUR (08.09.-22.09.2018 / sobota – sobota)

PRG-MBJ
Praha, Česko – Montego Bay, Jamajka (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Jamajka

Jedna z najimpresívnejších karibských krajín – fantastické tropické súostrovie Jamajka, Vás očakáva v rozľahlej reťazi excelentného súostrovia Veľké Antily, zhruba 150 km južne od Kuby a približne 200 km na západ od ostrova Hispaniola (s Haiti a Dominikánskou republikou). Jamajka sa rozkladá na území s rozlohou skoro 11 tisíc km², čo predstavuje asi 20% plochy Slovenska. So svojím počtom obyvateľov 2,9 milióna sa radí na tretiu pozíciu v poradí najľudnatejších anglicky hovoriacich štátov v oblasti Severnej Ameriky (za Spojenými štátmi americkými a Kanadou).

Znamenité Montego Bay alebo skrátene MoBay, druhé najväčšie sídlo Jamajky (po hlavnom meste Kingston), nájdete v severozápadnej partii tohto fantastického karibského raja. Medzi ďalšie obľúbené mestečká (s nádhernými piesočnatými plážami) sa zaraďujú kúzelný Negril a čarovné Ocho Rios (Ochi). Istotne neobíďte ani geniálne Modré hory (s najvyšším vrchom celého súostrovia Blue Mountain Peak 2256 m), ležiace smerom na sever od rušného administratívneho centra Kingston.

0