VLetenky

Jamajka s Condor Airlines od 476 EUR

Montego Bay
Karibské Montego Bay v podobe Doctor’s Cave Beach (foto: Op. Deo/Wikimedia Commons/CC0)

Flexibilnejší cestovatelia majú príležitosť objaviť kúzlo pohodovej Jamajky pri využití last minute ponuky charterových leteniek s Condor Flugdienst/Thomas Cook (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Jamajku sú k dispozícii za 476 EUR s odletom z rakúskej Viedne (VIE) dňa 15. marca s návratom z jamajského prímorského letoviska Montego Bay (MBJ) o 14 dní neskôr, t.j. dňa 29. marca 2018 (last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou).

Rezervácia letenky:
Viedeň – Montego Bay za 476 EUR (15.03.-29.03.2018 / “Thomas Cook”)

VIE-MBJ

Jamajka

Jedna z najimpresívnejších karibských krajín – fantastické tropické súostrovie Jamajka, Vás očakáva v rozľahlej reťazi vynikajúceho súostrovia Veľké Antily, zhruba 150 km južne od Kuby a približne 200 km na západ od ostrova Hispaniola (s Haiti a Dominikánskou republikou). Jamajka sa rozkladá na území s rozlohou skoro 11 tisíc km², čo predstavuje asi 20% plochy Slovenska. So svojím počtom obyvateľov 2,9 milióna sa radí na tretiu pozíciu v poradí najľudnatejších anglicky hovoriacich štátov v oblasti Severnej Ameriky (za Spojenými štátmi americkými a Kanadou).

Famózne Montego Bay alebo skrátene MoBay, druhé najväčšie sídlo Jamajky (po hlavnom meste Kingston), nájdete v severozápadnej partii tohto fantastického karibského raja. Medzi ďalšie obľúbené mestečká (s nádhernými piesočnatými plážami) sa zaraďujú kúzelný Negril a čarovný Ocho Rios (Ochi). Istotne neobíďte ani geniálne Modré hory (s najvyšším vrchom celého súostrovia Blue Mountain Peak 2256 m), ležiace smerom na sever od rušného administratívneho centra Kingston.

0