VLetenky

Jamajka s Condor Airlines od 420 EUR

Jamajka
Fotogenické scenérie jamajského pobrežia grandiózneho Karibiku (foto: ASSY/Pixabay/CC0)

Na tropickú Jamajku sa máte príležitosť vydať s nemeckou leteckou spoločnosťou Condor Airlines alias Condor Flugdienst v spolupráci s partnermi (s odletom z pražského letiska Václava Havla).

Spiatočné letenky na súostrovie Jamajka sú k dispozícii za 420 EUR s odletom z Prahy (PRG) dňa 1. júna a návratom z jamajského Montego Bay (MBJ) dňa 15. júna 2016.

Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete vo veľmi obmedzenom množstve s odletom v prvej polke júna 2016 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania termínov).

Rezervácia letenky:
Praha – Montego Bay za 420 EUR (01.06.-15.06.2016 / manuálne zadanie)
Praha – Montego Bay za 430 EUR (01.06.-08.06.2016 / manuálne zadanie)

Jamajka

Jedna z najpôsobivejších karibských krajín – fascinujúce tropické súostrovie Jamajka, Vás čaká v rozľahlej reťazi vynikajúceho súostrovia Veľké Antily, približne 150 km južne od Kuby a zhruba 200 km na západ od ostrova Hispaniola (s Haiti a Dominikánskou republikou). Jamajka sa rozprestiera na území s rozlohou viac ako 10 tisíc km², čo predstavuje asi 20% plochy Slovenska. So svojím počtom obyvateľov 2,9 milióna sa radí na tretiu priečku v rebríčku najľudnatejších anglicky hovoriacich štátov v oblasti Severnej Ameriky (za Spojenými štátmi americkými a Kanadou).

Znamenité Montego Bay alebo skrátene MoBay, druhé najväčšie sídlo Jamajky (po hlavnom meste Kingston), nájdete v severozápadnej časti tohto fantastického karibského raja. Medzi ďalšie populárne mestečká (s prekrásnymi piesočnatými plážami) sa zaraďujú čarovný Negril a okúzľujúce Ocho Rios (Ochi). Určite nevynechajte ani fenomenálne Modré hory (s najvyšším vrchom celého súostrovia Blue Mountain Peak 2256 m), ktoré sú položené smerom na sever od jamajskej metropoly Kingston.

0