VLetenky

Jamajka s Air Canada od 536 EUR

Negril
Karibské letovisko Negril so Seven Mile Beach (foto: The Palms Resort Negril, Jamaica/Flickr/CC BY 2.0)

Čaro pohodového tropického súostrovia Jamajka možno objavovať zásluhou spoločnosti Air Canada (a partnerov) zo Star Alliance (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do jamajského letoviska Montego Bay sa dajú kúpiť za 536 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 07.09.-16.12.2022 a 06.01.-31.03.2023, min. dobu pobytu 5 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu októbra 2022.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Jamajku môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 12. októbra s návratom z jamajského Montego Bay (MBJ) dňa 26. októbra 2022.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Montego Bay za 536 EUR (12.10.-26.10.2022)

VIE-MBJ
Viedeň, Rakúsko – Montego Bay, Jamajka (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Jamajka

Jedna z najimpresívnejších karibských krajín – fantastické tropické súostrovie Jamajka, Vás očakáva v rozľahlej reťazi excelentného súostrovia Veľké Antily, zhruba 150 km južne od Kuby a približne 200 km na západ od ostrova Hispaniola (s Haiti a Dominikánskou republikou). Jamajka sa rozkladá na území s rozlohou skoro 11 tisíc km², čo predstavuje asi 20% plochy Slovenska. So svojím počtom obyvateľov 2,9 milióna sa radí na tretiu pozíciu v poradí najľudnatejších anglicky hovoriacich štátov v oblasti Severnej Ameriky (za Spojenými štátmi americkými a Kanadou).

Znamenité Montego Bay alebo skrátene MoBay, druhé najväčšie sídlo Jamajky (po hlavnom meste Kingston), nájdete v severozápadnej partii tohto fantastického karibského raja. Medzi ďalšie obľúbené mestečká (s nádhernými piesočnatými plážami) sa zaraďujú kúzelný Negril a čarovné Ocho Rios (Ochi). Istotne neobíďte ani geniálne Modré hory (s najvyšším vrchom celého súostrovia Blue Mountain Peak 2256 m), ležiace smerom na sever od rušného administratívneho centra Kingston.

0