VLetenky

Jamajka s Air Canada od 480 EUR

Falmouth Jamaica
Karibik v podobe Chukka Beach v jamajskom meste Falmouth (foto: Chris/Flikcr/CC BY 2.0)

Čaro pohodového tropického súostrovia Jamajka máte šancu odhaliť vďaka tarifu leteckej spoločnosti Air Canada (a partnerov) zo Star Aliance (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do jamajského hlavného mesta Kingston sú v predaji za 480 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 07.02.-17.04. a 24.04.-26.06.2019, min. dobu pobytu 5 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 14. februára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu marca 2019.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Jamajku môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 19. marca s návratom z jamajského Kingstonu (KIN) dňa 25. marca 2019.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Kingston za 480 EUR (19.03.-25.03.2019)

VIE-KIN
Viedeň, Rakúsko – Kingston, Jamajka (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Jamajka

Jedna z najpôsobivejších karibských krajín – fascinujúce tropické súostrovie Jamajka, Vás čaká v rozľahlej reťazi excelentného súostrovia Veľké Antily, približne 150 km južne od Kuby a zhruba 200 km na západ od ostrova Hispaniola (s Haiti a Dominikánskou republikou). Jamajka sa rozprestiera na území s rozlohou takmer 11 tisíc km², čo predstavuje asi 20% plochy Slovenska. So svojím počtom obyvateľov 2,9 milióna sa zaraďuje na tretiu priečku v rebríčku najľudnatejších anglicky hovoriacich štátov v oblasti Severnej Ameriky (za Spojenými štátmi americkými a Kanadou).

Famózne Montego Bay alebo skrátene MoBay, druhé najväčšie sídlo Jamajky (po hlavnom meste Kingston), nájdete v severozápadnej časti tohto fascinujúceho karibského raja. Medzi ďalšie populárne mestečká (s prekrásnymi piesočnatými plážami) sa radia čarovný Negril a kúzelné Ocho Rios (Ochi). Určite nevynechajte ani fenomenálne Modré hory (s najvyšším vrchom celého súostrovia Blue Mountain Peak 2256 m), ležiace smerom na sever od pulzujúceho administratívneho centra Kingston.

0