VLetenky

Isle of Man s British Airways od 211 EUR

Peel Castle
Peel Castle na prílivovom St Patrick’s Isle (foto: Roger Williamson/Wikimedia Commons/CC BY-SA 2.0)

Výlet na britské súostrovie Isle of Man máte možnosť zrealizovať (aj v rámci “predĺženého víkendu”) so spoločnosťou British Airways z leteckej aliancie Oneworld (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Isle of Man (“Ronaldsway Airport” v blízkosti Douglas) sa predávajú za 211 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja a dostupnosť:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým počas februára 2018 (s predajom do aktualizácie tarifu lebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Isle of Man nech bude napr. odlet z Viedne (VIE) dňa 22. februára (štvrtok) s návratom z Ronaldsway (IOM) dňa 26. februára 2018 (pondelok).

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Isle of Man za 211 EUR (22.02.-26.02.2018)

VIE-IOM

Isle of Man

Súostrovie Isle of Man administratívno-politicky spadá pod správu Spojeného kráľovstva (Veľkej Británie a Severného Írska). Očakáva Vás v Írskom mori medzi Britániou a susedným Írskom. “Mestečko” Douglas, miestne centrum a zároveň aj najľudnatejšie sídlo, nájdete v juhovýchodnej partii ostrova (v relatívne neveľkej vzdialenosti od letiska v lokalite Ronaldsway).

0