VLetenky

Indonézsky ostrov Sumba s Qatar Airways od 564 EUR

Sumba
Sumba, slanovodné jazero Danau Weekuri (foto: Bimantara.prawoto/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Na indonézske súostrovie Sumba (Malé Sundy) máte príležitosť zamieriť s ponukou leteckej spoločnosti Qatar Airways (Oneworld) v spolupráci s miestnymi partnermi (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na ostrov Sumba (Tambolaka) sa predávajú za 564 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné stanovujú určujú cesty v období 16.02.-05.07.2017 a 06.08.-10.12.2018 (s blackoutom pre návraty 10.08.-09.09.2018), min. dobu pobytu 3 dni, max. dobu pobytu 6 mesiacov a predaj do 23. januára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od začiatku novembra do konca novembra 2018.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na ostrov Sumba môže byť odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 4. novembra a návrat z indonézskeho Tambolaka (TMC) dňa 18. novembra 2018.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Tambolaka (Sumba) za 564 EUR (04.11.-18.11.2018)

BUD-TMC

Sumba (Malé Sundy)

Indonézsku “ostrovnú skupinu” Sumba nájdete v provincii East Nusa Tenggara (vo východnej partii Malých Súnd) – pomerne bokom od najviac vychodených chodníčkov (pútavá pre milovníkov netypických cestovateľských cieľov). Nachádza sa v oblasti smerom na juh od súostroví Sumbawa, Komodo, Rinca a Flores (západne od Timoru, Rote a Savu).

Tambolaka Vás čaká v západnej časti ostrova pri severnom pobreží (niekedy sa používa aj názov Waitabula, pomenovanie Tambolaka skôr prináleží miestnemu letisku, resp. jeho lokalite). V tejto oblasti upútajú príjemné pláže i fotogenické (slanovodné) jazero Danau Weekuri s priezračnou tyrkysovu vodou (od blízkeho mora oddelené prakticky iba niekoľkými skalnými útesmi).

0