VLetenky

Indonézsky Lombok s Turkish Airlines od 627 EUR

Lombok
Malebná Tanjung Aan Beach v južnej partii ostrova Lombok (foto: java tourism/Flickr/CC BY 2.0)

Za krásami indonézskeho tropického súostrovia Lombok láka ponuka leteckej spoločnosti Turkish Airlines zo Star Alliance v spolupráci s partnerskými aerolíniami (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Lombok (Praya/Mataram) sa predávajú za 627 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 29.12.-30.06. a 27.08.-14.12., min. dobu pobytu 5 dní, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu júna 2017.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Lombok môže byť odlet z českej Prahy (PRG) dňa 25. júna a návrat z indonézskeho Praya/Mataram (LOP) dňa 7. júla 2017.

Rezervácia letenky:
Praha – Praya/Mataram (Lombok) za 627 EUR (25.06.-07.07.2017)
Praha – Praya/Mataram (Lombok) za 17717 CZK (rezervácia v ČJ)

Lombok a Malé Sundy

Napriek skutočnosti, že susedné famózne Bali (s vedľajšou Jávou) bude nepochybne vskutku pútavým cestovateľským cieľom, o nič menej príťažlivý nebude ani Lombok a ďalšie ostrovy v obrovitom súostroví Nusa Tenggara alias Malé Sundy (zatiaľ nie „poznačené“ turistickým ruchom v takej veľkej miere ako Bali). Ak teda zvolíte pôvabný Lombok, nezabudnite navštíviť najvyššiu horu ostrova – fantastický vulkán Mt. Rinjani (s rovnomenným národným parkom) alebo excelentný neďaleký potápačský raj – trojicu nádherných ostrovčekov Gili Islands.

Smerom ďalej na východ Vás očakáva dramatická Sumbawa a mysteriózny ostrov Komodo s jedinečnými “komodskými drakmi”. V prípade dostatočných časových možností skúste cez scénický Flores pokračovať až do pozoruhodného Kupangu v tajomnom Západnom Timore, ktorý sa nachádza už dosť ďaleko od vychodených cestovateľských chodníčkov.

0