VLetenky

Indonézia s Air China od 384 EUR

Pulau Siladen
Fantastický národný park Bunaken na Sulawesi (foto: Fabio Achilli @ travelourplanet.com /Flickr)

K atraktívnej výprave za obdivuhodnými prírodnými pokladmi geniálnej obrovitej Indonézie láka vcelku zaujímavý tarif leteckej spoločnosti Air China zo Star Alliance.

Spiatočné letenky do pulzujúcej indonézskej metropoly Jakarta sa dajú kúpiť za 384 EUR s odletom z Barcelony a návratom do Frankfurtu. Tarifné podmienky stanovujú odlety do 30. júna 2015, min. dobu pobytu 3 dni, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 15. decembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť tarifu, resp. leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve najmä (s odletmi) v prvej polovici roku 2015.

Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Indonézie môže byť odlet z Barcelony (BCN) dňa 29. júna a návrat z Jakarty (CGK) do Frankfurtu (FRA) dňa 13. júla 2015.

Rezervácia letenky:
Barcelona – Jakarta – Frankfurt za 384 EUR (29.06.-13.07.2015)
Barcelona – Jakarta – Frankfurt za 386 EUR (rezervácia v NJ)
Barcelona – Jakarta – Frankfurt za 395 EUR (rezervácia v SJ)
Barcelona – Jakarta – Frankfurt za 11014 CZK (rezervácia v ČJ)

Positioning flights po Európe

Letecký prískok do Španielska

Do centra katalánskej kultúry Barcelona máte možnosť vcelku ekonomicky docestovať z maďarského hlavného mesta Budapešť, pri využití konkurenčného boja “no frills” spoločností Ryanair a Wizz Air. Ďalšou variantou bude linka Ryanair-u z Bratislavy na letisko Barcelona-Girona/Costa Brava.

Cestovateľom zo severu Slovenska by sa mohol hodiť írsky Ryanair na trase z Krakova do Barcelony-Girona, alebo Wizz Air z Katovíc priamo na hlavné barcelonské letisko El Prat (BCN).

Letecké priblíženie do/z Frankfurtu

Leteckú dopravu do Frankfurtu máte príležitosť uskutočniť s Wizz Air, ktorý prevádzkuje lety do Frankfurtu (Hahn) z Budapešti (a Katovíc). Ďalšou variantou zostáva letecká spoločnosť Niki/Air Berlin na trase z viedenského leteckého prístavu priamo do Frankfurtu.

0