VLetenky

Indická Kerala s Flydubai od 422 EUR

Kerala Backwaters
Geniálne Kerala Backwaters v oblasti Alleppey alias Alappuzha (foto: Ponraj Krish/Pixabay/CC0)

Na cestu do juhoindického štátu Kerala s neopakovateľnou atmosférou (s možnosťou návštevy excentrického Dubaja) vábi ponuka leteckej spoločnosti Flydubai (s odletom z Bratislavy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do indického mesta Kochi (Cochin) sa dajú kúpiť za 422 EUR s odletom zo spomínaného bratislavského letiska M.R. Štefánika.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety do 24. októbra 2017, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od konca januára do konca februára, od polovice apríla do začiatku júna a od začiatku septembra do konca októbra 2017.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky do Keraly nech bude napr. odlet zo slovenskej Bratislavy (BTS) dňa 30. januára s návratom z indického Kochi/Chochin (COK) dňa 17. februára 2017.

Rezervácia leteniek:
Bratislava – Kochi (Cochin) za 422 EUR (30.01.-17.02.2017)

Juhoindická Kerala

Príťažlivé plážové i horské scenérie Keraly

Pôvabná juhoindická Kerala s metropolou krkolomného názvu Thiruvananthapuram (v angličtine skrátene Trivandrum) čaká objavenie svojich krás, pričom tu naďabíte nielen na prekrásne pláže. Trošku sa skúste ochladiť v znamenitom horskom mestečku Munnar (1600 m). Upúta i trekking v oblasti najväčšej indickej priehrady Banasura Sagar Dam v okolí hory Banasura Hill (2073 m).

Fascinujúce Kerala Backwaters

Za prehliadku nepochybne stojí aj fantastická oblasť zvaná Kerala Backwaters – úžasný labyrint riek (38), jazier, kanálov a ostrovčekov, položený súbežne s pobrežnou prímorskou oblasťou Malabar Coast (s celkovou dĺžkou vodných ciest okolo 900 km). K najmenej turisticky “odhaleným ” sa zatiaľ zaraďuje okolie Kozhikode, naopak v blízkosti Kochi Vás očakáva výborný Kumarokam a v dostupnej vzdialenosti od Trivandrumu excelentný Munroe Island. V lokalite Aranmula sa odohrávajú lákavé preteky Aranmula Uthrattathi Boat Race na pútavých lodiach Chundan Vallam (“snake boats”).

0