VLetenky

Indická Kerala s Etihad Airways od 317 EUR

Kerala Backwaters
Kerala Backwaters (North Paravur) v širšom okolí Kochi (foto: Koshy Koshy/Flickr/CC BY 2.0)

Na návštevu jedného z najmagickejších štátov južnej Indie – dramatickej Keraly, máte možnosť vyraziť s leteckou spoločnosťou Etihad Airways (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do juhoindického veľkomesta Kochi (Cochin) sú v predaji za 317 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 28. októbra do 16. decembra 2021, min. dobu pobytu 3 dni, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 31. marca (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu novembra a decembra 2021.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie spiatočnej letenky do Keraly nech bude napr. odlet z Viedne (VIE) dňa 16. decembra 2021 s návratom z indického Kochi/Cochin (COK) dňa 2. januára 2022.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Kochi (Cochin) za 317 EUR (16.12.2021-02.01.2022)

VIE-COK
Viedeň, Rakúsko – Kochi (Cochin), India (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Juhoindická Kerala

Príťažlivé plážové i horské scenérie Keraly

Pôvabná juhoindická Kerala s metropolou krkolomného názvu Thiruvananthapuram (v angličtine skrátene Trivandrum) čaká objavenie svojich krás, pričom tu naďabíte nielen na prekrásne pláže. Trošku sa skúste ochladiť v znamenitom horskom mestečku Munnar (1600 m). Upúta i trekking v oblasti najväčšej indickej priehrady Banasura Sagar Dam v okolí hory Banasura Hill (2073 m).

Fascinujúce Kerala Backwaters

Za prehliadku nepochybne stojí i fantastická oblasť nazývaná Kerala Backwaters – úžasný labyrint riek (38), jazier, kanálov a ostrovčekov, položený súbežne s pobrežnou prímorskou oblasťou Malabar Coast (s celkovou dĺžkou vodných ciest okolo 900 km). K najmenej turisticky “odhaleným ” zatiaľ patrí okolie Kozhikode, naopak blízko Kochi Vás očakáva výborný Kumarokam a v dostupnej vzdialenosti od Trivandrumu vynikajúci Munroe Island. V lokalite Aranmula sa odohrávajú lákavé preteky Aranmula Uthrattathi Boat Race na atraktívnych lodiach Chundan Vallam (“snake boats”).

0