VLetenky

India s Turkish Airlines od 465 EUR

Ak plánujete v období platnosti zimného letového poriadku cestu do Indie, zísť sa Vám môže akcia leteckej spoločnosti Turkish Airlines.

Spiatočné letenky do indických miest Dillí a Bombaj je možné kúpiť od 465 EUR s odletom z Budapešti. Tarifné podmienky stanovujú odlety od 1. novembra 2012 do 31. marca 2013, min. dobu pobytu 4dni/sobotňajšia noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a nákup letenky do 22. septembra. Najlepšia dostupnosť tarifu je v prvých troch mesiacoch roku 2013.

Dillí a Bombaj za 465 EUR

Nespornou výhodou tarifu je možnosť skombinovať dve najväčšie indické mestá a zároveň spojiť návštevu severu krajiny s (relatívne kľudnejšou) južnou časťou Indie (v rovnakej cene je takisto možný návrat namiesto Budapešti do Viedne). Z Dillí do Bombaju sa za pomerne zaujímavú sumu dostanete s niektorou z indických nízkonákladových leteckých spoločností (GoAir, IndiGo, SpiceJet, atď.) alebo železničnou dopravou (odporúča sa rezervácia v dostatočnom časovom predstihu).

Príkladom rezervácie spiatočnej letenky nech bude odlet z Budapešti (BUD) do Dillí (DEL) dňa 26. novembra s návratom z Bombaju (BOM) do Budapešti dňa 11. decembra 2012.

Rezervácia letenky v EUR: Budapešť – Dillí, Bombaj – Budapešť za 465 EUR
Rezervácia letenky v CZK: Budapešť – Dillí, Bombaj – Budapešť za 11799 CZK

Dillí za 471 EUR

O pár EUR viac Vás vyjde letenka do hlavného mesta Indie, Dillí, nachádzajúcom sa na severe krajiny.

Ako príklad rezervácie spiatočnej letenky môže poslúžiť odlet z Budapešti (BUD) do Dillí (DEL) v rovnakých termínoch, t.j. 26. november – 11. december 2012.

Rezervácia letenky v EUR: Budapešť – Dillí za 471 EUR
Rezervácia letenky v CZK: Budapešť – Dillí za 11955 CZK

Bombaj za 472 EUR

Dobrou základňou na návštevu južnej časti Indie je najväčšia indická mestská aglomerácia – Bombaj.

Príklad rezervácie spiatočnej letenky nech je napr. odlet z Budapešti (BUD) dňa 14. novembra a návrat z Bombaju (BOM) dňa 27. novembra 2012.

Rezervácia letenky v EUR: Budapešť – Bombaj za 472 EUR
Rezervácia letenky v CZK: Budapešť – Bombaj za 11967 CZK

0