VLetenky

Iguazu Falls s LATAM od 504 EUR

Cataratas do Iguaçu
Iguazu Falls, najväčší systém vodopádov planéty (foto: Paulo D. A. Torres/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Nielen juhoamerické Iguazu Falls (v oblasti brazílsko-argentínsko-paraguajského trojmedzia) si máte šancu pozrieť so spoločnosťou LATAM v spolupráci s partnermi (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do brazílskeho mesta Foz do Iguaçu sú v predaji za 504 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 10.02.- 07.07. a 16.08.-31.10.2022, min. dobu pobytu 5 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do 9. februára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu mája 2022.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky k Iguazu Falls môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 31. mája s návratom z brazílskeho Foz do Iguaçu (IGU) dňa 14. júna 2022.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Foz do Iguaçu za 504 EUR (31.05.-14.06.2022)

VIE-IGU
Viedeň, Rakúsko – Foz do Iguaçu, Brazília (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Iguazu Falls

Približne 20 km na juhovýchod od miesta, kde sa pretínajú hranice Brazílie, Argentíny a Paraguaja, Vás čaká najmohutnejší “systémov vodopádov” na planéte – gigantické Iguaçu Falls. Majestátne “Cataratas do Iguaçu” (brazílsky názov v portugalčine) alias Cataratas del Iguazú (pomenovanie v španielčine) sa rozprestierajú v hraničnom pásme Brazílie a Argentíny.

Medzinárodné letisko pri brazílskom meste Foz do Iguaçu nájdete necelých 15 km od vodopádov, kým letecký prístav pri argentínskom Puerto Iguazú leží okolo 5 km od tejto pútavej lokality. Týmto spôsobom máte vhodnú príležitosť spoznať v priebehu pomerne krátkeho časového obdobia tri excelentné krajiny juhoamerického kontinentu (v rámci bezvízového styku).

0