VLetenky

Iguazu Falls s LATAM od 492 EUR

Cataratas do Iguaçu
Iguazu Falls – najväčší systém vodopádov našej planéty (foto: Ian Gampon/Flickr/CC BY 2.0)

Nielen juhoamerické Iguazu Falls (v oblasti brazílsko-argentínsko-paraguajského trojmedzia) máte šancu navštíviť so spoločnosťou LATAM (Oneworld) v spolupráci s partnermi (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do brazílskeho mesta Foz do Iguaçu sú v predaji za 492 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 21. decembra 2018 do 30. júna 2019, ukončenie ciest do 30.06.2019 a predaj do 23. decembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od konca januára do polovice mája 2019.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky k Iguazu Falls nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 31. januára s návratom z brazílskeho Foz do Iguaçu (IGU) dňa 14. februára 2019.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Foz do Iguaçu za 492 EUR (31.01.-14.02.2019)

VIE-IGU
Viedeň, Rakúsko – Foz do Iguaçu, Brazília (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Iguazu Falls

Zhruba 20 km na juhovýchod od miesta, kde sa stretávajú hranice Brazílie, Argentíny a Paraguaja, Vás očakáva najmohutnejší “systémov vodopádov” na planéte – gigantické Iguaçu Falls. Impozantné “Cataratas do Iguaçu” (brazílsky názov v portugalčine) alias Cataratas del Iguazú (pomenovanie v španielčine) sa rozkladajú v hraničnom pásme Brazílie a Argentíny.

Medzinárodné letisko pri brazílskom meste Foz do Iguaçu nájdete necelých 15 km od vodopádov, kým letecký prístav pri argentínskom Puerto Iguazú leží okolo 5 km od tejto lákavej lokality. Týmto spôsobom máte výhodnú príležitosť uvidieť počas relatívne krátkeho časového obdobia tri excelentné krajiny juhoamerického kontinentu (v rámci bezvízového styku).

0