VLetenky

Iguazu Falls s LATAM od 483 EUR

Cataratas do Iguaçu
Iguazu Falls – najväčší systém vodopádov modrej planéty (foto: Christhian Gruhh/Pexels/CC0)

Nielen juhoamerické Iguazu Falls (v oblasti brazílsko-argentínsko-paraguajského trojmedzia) si máte šancu pozrieť so spoločnosťou LATAM v spolupráci s partnermi (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do brazílskeho mesta Foz do Iguaçu sa dajú kúpiť za 483 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú min. dobu pobytu 5 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od februára do decembra 2021.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky k Iguazu Falls nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 17. februára s návratom z brazílskeho Foz do Iguaçu (IGU) dňa 3. marca 2021.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Foz do Iguaçu za 483 EUR (17.02.-03.03.2021)

VIE-IGU
Viedeň, Rakúsko – Foz do Iguaçu, Brazília (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Iguazu Falls

Približne 20 km na juhovýchod od miesta, kde sa pretínajú hranice Brazílie, Argentíny a Paraguaja, Vás čaká najmohutnejší “systémov vodopádov” na planéte – gigantické Iguaçu Falls. Majestátne “Cataratas do Iguaçu” (brazílsky názov v portugalčine) alias Cataratas del Iguazú (pomenovanie v španielčine) sa rozprestierajú v hraničnom pásme Brazílie a Argentíny.

Medzinárodné letisko pri brazílskom meste Foz do Iguaçu nájdete necelých 15 km od vodopádov, kým letecký prístav pri argentínskom Puerto Iguazú leží okolo 5 km od tejto pútavej lokality. Týmto spôsobom máte vhodnú príležitosť spoznať počas pomerne krátkeho časového obdobia tri excelentné krajiny juhoamerického svetadielu (v rámci bezvízového styku).

0