VLetenky

Iguazu Falls s KLM od 440 EUR

Cataratas do Iguaçu
Iguazu Falls – najväčší systém vodopádov modrej planéty (foto: Ian Gampon/Flickr/CC BY 2.0)

Nielen juhoamerické Iguazu Falls (v oblasti brazílsko-argentínsko-paraguajského trojmedzia) si máte príležitosť pozrieť s Air France-KLM (Sky Team) v spolupráci s partnermi (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do brazílskeho mesta Foz do Iguaçu sa dajú kúpiť za 440 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 06.12.-21.12. a 01.01.-30.06.2019, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 20. decembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od konca januára do polovice júna 2019.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky k Iguazu Falls nech poslúži odlet z českej Prahy (PRG) dňa 13. marca s návratom z brazílskeho Foz do Iguaçu (IGU) dňa 21. marca 2019.

Rezervácia letenky:
Praha – Foz do Iguaçu za 440 EUR (13.03.-21.03.2019)

PRG-IGU
Praha, Česká republika – Foz do Iguaçu, Brazília (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Iguazu Falls

Približne 20 km na juhovýchod od miesta, kde sa stretávajú hranice Brazílie, Argentíny a Paraguaja, Vás čaká najmohutnejší “systémov vodopádov” na planéte – gigantické Iguaçu Falls. Majestátne “Cataratas do Iguaçu” (brazílsky názov v portugalčine) alias Cataratas del Iguazú (pomenovanie v španielčine) sa rozprestierajú v hraničnom pásme Brazílie a Argentíny.

Medzinárodné letisko pri brazílskom meste Foz do Iguaçu nájdete necelých 15 km od vodopádov, zatiaľ čo letecký prístav pri argentínskom Puerto Iguazú leží okolo 5 km od tejto lákavej lokality. Týmto spôsobom máte výhodnú možnosť spoznať v priebehu pomerne krátkeho časového obdobia tri excelentné krajiny juhoamerického svetadielu (v rámci bezvízového styku).

0