VLetenky

Iguazu Falls s Air France od 530 EUR

Cataratas do Iguaçu
Nesmierne fotogenické Iguazu Falls (foto: Martin St-Amant/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

S ponukou spoločnosti Air France z leteckej aliancie Sky Team (v spolupráci s partnerskými miestnymi aerolíniami) možno uvidieť nielen juhoamerické Iguazu Falls – najväčší systém vodopádov planéty, nachádzajúci sa v oblasti brazílsko-argentínsko-paraguajského trojmedzia (s odletom z Prahy).

Spiatočné letenky do brazílskeho mesta Foz do Iguaçu sa dajú kúpiť za 530 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska. Tarifné podmienky určujú odlety do 6. decembra 2015 s ukončením ciest do 13.12.2015 (s výnimkou blackoutu v čase 04.07.-16.08.2015), min. dobu pobytu 7 dní, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 6. júna (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve najmä počas jesenných mesiacov (t.j. cca od septembra do decembra 2015).

Príkladom rezervácie obojsmernej letenky k Iguazu Falls môže byť odlet z Prahy (PRG) dňa 4. septembra s návratom z brazílskeho Foz do Iguaçu (IGU) dňa 18. septembra 2015.

Rezervácia letenky:
Praha – Foz do Iguaçu za 530 EUR (04.09.-18.09.2015)
Praha – Foz do Iguaçu za 548 EUR (rezervácia v NJ)
Praha – Foz do Iguaçu za 554 EUR (rezervácia v NJ)
Praha – Foz do Iguaçu za 559 EUR (rezervácia v SJ)
Praha – Foz do Iguaçu za 15084 CZK (rezervácia v ČJ)

Iguazu Falls

Približne 20 km na juhovýchod od miesta, kde si !podávajú ruky” hranice Brazílie, Argentíny a Paraguaja, Vás čaká najmohutnejší “systémov vodopádov” na zemeguli – gigantické Iguaçu Falls. Majestátne “Cataratas do Iguaçu” (brazílsky názov v portugalčine) alias Cataratas del Iguazú (pomenovanie v španielčine) sa rozprestierajú v hraničnom pásme Brazílie a Argentíny.

Medzinárodné letisko pri brazílskom meste Foz do Iguaçu nájdete necelých 15 km od vodopádov, kým letecký prístav pri argentínskom Puerto Iguazú leží okolo 5 km od tejto atraktívnej lokality. Týmto spôsobom máte výhodnú príležitosť vzhliadnuť počas pomerne krátkeho časového obdobia tri excelentné krajiny juhoamerického svetadielu (v rámci bezvízového styku).

0