VLetenky

Iguazu Falls s Air France od 513 EUR

Cataratas do Iguaçu
Iguazu Falls – najväčší systém vodopádov zemegule (foto: Ian Gampon/Flickr/CC BY 2.0)

Nielen juhoamerické Iguazu Falls (v oblasti brazílsko-argentínsko-paraguajského trojmedzia) máte šancu spoznať s holdingom Air France-KLM (Sky Team) v spolupráci s partnermi (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do brazílskeho mesta Foz do Iguaçu sa dajú kúpiť za 513 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 21.08.-21.12. a 01.01.-30.06., min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 6. novembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od novembra 2018 do júna 2019.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky k Iguazu Falls nech bude napr. odlet z českej Prahy (PRG) dňa 30. novembra (piatok) s návratom z brazílskeho Foz do Iguaçu (IGU) dňa 7. decembra 2018 (piatok).

Rezervácia letenky:
Praha – Foz do Iguaçu za 513 EUR (30.11.-07.12.2018 / piatok – piatok)

PRG-IGU
Praha, Česká republika – Foz do Iguaçu, Brazília (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Iguazu Falls

Zhruba 20 km na juhovýchod od miesta, kde sa stretávajú hranice Brazílie, Argentíny a Paraguaja, Vás očakáva najmohutnejší “systémov vodopádov” na zemeguli – gigantické Iguaçu Falls. Impozantné “Cataratas do Iguaçu” (brazílsky názov v portugalčine) alias Cataratas del Iguazú (pomenovanie v španielčine) sa rozkladajú v hraničnom pásme Brazílie a Argentíny.

Medzinárodné letisko pri brazílskom meste Foz do Iguaçu nájdete necelých 15 km od vodopádov, kým letecký prístav pri argentínskom Puerto Iguazú leží okolo 5 km od tejto pútavej lokality. Týmto spôsobom máte výhodnú príležitosť uvidieť v priebehu relatívne krátkeho časového obdobia tri excelentné krajiny juhoamerického kontinentu (v rámci bezvízového styku).

0