VLetenky

Idaho s KLM od 402 EUR

Idaho
Snake River Canyon pri meste Twin Falls v oblasti Magic Valley (foto: chadh/Flickr/CC BY 2.0)

Ponuka Air France-KLM v spolupráci s partnerskými Delta Air Lines z leteckej aliancie Sky Team vábi na návštevu štátu Idaho na severozápade USA (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Boise (metropoly amerického štátu Idaho) sú v predaji za 10875 CZK (alebo v prepočte cca 402 EUR) s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 01.09.-16.12.2016 a 09.01.-22.03.2017, min. dobu pobytu 7 dní, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 3. augusta (či do aktualizácie tarifu/vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) počas uvedeného času platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 7. septembra s návratom z amerického Boise (BOI) dňa 20. septembra 2016.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Boise za 10875 CZK (07.09.-20.09.2016)

Idaho

Famózne Idaho Vás čaká v severozápadnej partii Spojených štátov. Susedí s americkými štátmi ako Washington a Oregon na západe, Nevada a Utah na juhu, Wyoming a Montana na východe, ako i s kanadskou provinciou Britská Kolumbia na severe. Miestne administratívne a kultúrne centrum, pohodové 200-tisćové Boise, nájdete v juhozápadnej časti Idaho.

Magické hrebene Skalnatých hôr

V podstate celú oblasť smerom na sever od Boise až po kanadskú hranicu vytvárajú zalesnené hornaté chránené územia, geograficky súčasť rozľahlého masívu Rocky Mountains, resp. pohoria Kordillery/Andy (tiahnúcim sa od Aljašky na juh naprieč celou Severnou a Južnou Amerikou). Z týchto miestnych “hornatín” určite stoja za zmienku Sawtooth Range (Thomson Peak – 3277 m), Lost River Range (Borah Peak – 3859 m) či na hranici s Wyomingom Teton Range (Grand Teton – 4199 m).

Excelentný Yellowstone National Park

Úžasný Yellowstone National Park – najstarší národný park Spojených štátov amerických, bol založený v roku 1872. Aj napriek skutočnosti, že Vás očakáva prevažne v susednom Wyomingu, svojím územím zasahuje aj na východ Idaha. Jeho návštevu odtiaľ možno v tomto prípade spojiť aj s (už spomenutým) dramatickým Grand Teton National Park, nachádzajúcim sa južne od Yellowstone N.P.

0