VLetenky

Hong Kong s Turkish Airlines od 474 EUR

Victoria Harbour
Sugestívny (neskorý) večerný pohľad na Victoria Harbour (foto: Studio Incendo/Flickr/CC BY 2.0)

S ponukou leteckej spoločnosti Turkish Airlines zo Star Alliance sa majú príležitosť vybrať cestovatelia z východnej polovice Slovenska (nielen) do znamenitého Hong Kongu (s odletom z Košíc).

Routingy v predaji:
Spiatočné letenky do Hong Kongu sa predávajú za 12795 CZK (alebo v prepočte cca 474 EUR) s odletom zo spomínaného košického leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety od 16. júna, min. dobu pobytu 5 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do 30. júna (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve v čase od (polovice) júna 2016 do (polky) mája 2017 (vrátane obdobia letných prázdnin).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet zo slovenských Košíc (KSC) dňa 7. júla s návratom z čínskeho Hong Kongu (HKG) dňa 14. júla 2016.

Rezervácia letenky:
Košice – Hong Kong za 12795 CZK (07.07.-14.07.2016)

Hong Kong (a širšie okolie)

Do pútavého Hong Kongu na rozdiel od “kontinentálnej” Číny neplatí vízová povinnosť. “Visa On Arrival” na 5 dní sa však dajú získať pri prechode do špeciálnej ekonomickej zóny Shenzhen na území “pevninskej” Číny. Z okolitých bezvízových území, resp. krajín istotne stojí za návštevu aj neďaleké Macao s významným portugalským historickým dedičstvom. Za rozumnú sumu možno doletieť low costovými leteckými spoločnosťami z Hong Kongu na Filipíny (Manila, Cebu, atď.).

0