VLetenky

Hong Kong s KLM od 357 EUR

Victoria Harbour
Sugestívna panoráma večerného Hong Kongu z Victoria Peak (foto: Scrolllock/Wikimedia Commons/CC0)

Na prehliadku Hong Kongu (aj na začiatku letných prázdnin) máte možnosť zamieriť s holandskou aerolíniou KLM (v spolupráci s partnermi) z leteckej aliancie Sky Team (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do čínskeho Hong Kongu sa dajú kúpiť za 357 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 2. apríla do 30. júna 2018, min. dobu pobytu 5 dní / sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do aktualizácie tarifu (do vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od začiatku júna do konca júna 2018.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 29. júna (piatok) s návratom z čínskeho Hong Kongu (HKG) dňa 10. júla 2018 (utorok).

Rezervácia letenky:
Viedeň – Hong Kong za 357 EUR (29.06.-10.07.2018)

VIE-HKG
Viedeň, Rakúsko – Hong Kong, Čína (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Hong Kong (a širšie okolie)

Do lákavého Hong Kongu na rozdiel od “pevninskej” Číny neplatí (pre našich cestovateľov) vízová povinnosť. “Visa On Arrival” však možno získať pri prechode do špeciálnej ekonomickej zóny Shenzhen na území “kontinentálnej” Číny. Z okolitých bezvízových území, resp. krajín určite stojí za návštevu i neďaleké Macao s významným portugalským historickým dedičstvom. Za neveľkú sumu sa dá doletieť nízkonákladovými aerolinkami z Hong Kongu na Filipíny (Manila, Cebu, atď.).

0