VLetenky

Holandsko s Ryanair od 40 EUR

GLOW Festival Eindhoven
Charakteristická atmosféra “GLOW Festival Eindhoven” (foto: Mieke Beerlage/Pixabay/CC0)

Pohodovú krajinu tulipánov a veterných mlynov máte možnosť uvidieť (aj v rámci “predĺženého” letného víkendu) pri využití ponuky leteckej spoločnosti Ryanair z Bratislavy.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do holandského Eindhovenu sa predávajú za 40 EUR s odletom zo spomínaného bratislavského letiska M.R. Štefánika.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu júna a júla 2018 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania termínov).

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Holandska môže byť odlet zo slovenskej Bratislavy (BTS) dňa 22. júna (piatok) s návratom z holandského Eindhovenu (EIN) dňa 25. júna 2018 (pondelok).

Rezervácia letenky:
Bratislava – Eindhoven za 40 EUR (22.06.-25.06.2018 / piatok – pondelok)
Bratislava – Eindhoven za 40 EUR (20.07.-30.07.2018 / piatok – pondelok)

BTS-EIN

Eindhoven a širšie okolie

Aj keď Holandsko zaberá územie s o niečo menšou rozlohou ako Slovensko (vyše 41 tisíc km2²), žije v ňom takmer 17 miliónov obyvateľov (viac ako 3-násobný počet). Príjemný Eindhoven – pôsobivé administratívne a kultúrne centrum holandskej provincie Severné Brabantsko, leží v južnej partii krajiny, približne 100 km južne od znamenitej holandskej metropoly Amsterdam.

Futbalový Eindhoven

I keď samotný Eindhoven obýva len 200 tisíc ľudí, v jeho širšej metropolitnej oblasti nájdete skoro trištvrte milióna obyvateľov. Za návštevu istotne stojí príťažlivé centrum mesta s mnohými celkom pútavými múzeami. Vášniví milovníci futbalu by určite nemali vynechať vcelku lákavý duel presláveného miestneho veľkoklubu PSV (Philips Sport Vereniging) v najvyššej holandskej súťaži Eredivisie (prezentujúcim sa atraktívnou hrou a sídliacom na “Philips Stadion”).

Na skok do holandského hlavného mesta či do Belgicka alebo do Nemecka

Samotný Eindhoven možno vzhľadom na svoju vhodnú geografickú polohu samozrejme relatívne dobre použiť i ako dobrý východiskový bod k prehliadke pomerne neveľmi vzdialeného Amsterdamu, neskutočne pôvabného holandského vidieku alebo nemenej malebných okolitých regiónov v susednom Belgicku alebo v Nemecku (vzdialených okolo 30 km, resp. asi 60 km).

Využiteľnosť na prískok k výhodným transkontinentálnym letom z regiónu

I vzhľadom na výrazne nižšie ceny leteniek a v podstate prijateľnú vzdialenosť od holandskej metropoly či od “neďalekého” nemeckého Düsseldorfu máte dobrú príležitosť použiť lety z nášho regiónu do holandského Eindhovenu na veľmi vhodné priblíženie k cenovo zaujímavým letenkám na iné kontinenty zo spomínaných veľkomiest v tomto excelentnom euroregióne.

0