VLetenky

Hokkaidó s Qatar Airways od 464 EUR

Hakodate
Sugestívna večerná panoráma Hakodate na juhu Hokkaidó (foto: Guwashi999/Flickr/CC BY 2.0)

K spoznávaniu severojaponského súostrovia Hokkaidó zvádza (aj v priebehu letných prázdnin) ponuka Qatar Airways v spolupráci s partnerskými Japan Airlines z aliancie Oneworld (s odletom z Budapešti).

Spiatočné letenky na geniálne Hokkaidó sa predávajú za 464 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu. Tarifné podmienky určujú cesty od 20. januára do 10. decembra 2015, min. dobu pobytu 5 dní, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 16. januára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas uvedenej doby platnosti tarifu.

Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Hokkaidó nech poslúži z Budapešti (BUD) dňa 1. júla s návratom z japonského mesta Sapporo (CTS) dňa 15. júla 2015.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Sapporo (Hokkaidó) za 464 EUR (01.07.-15.07.2015)
Budapešť – Sapporo (Hokkaidó) za 475 EUR (rezervácia v NJ)
Budapešť – Sapporo (Hokkaidó) za 479 EUR (rezervácia v SJ)
Budapešť – Sapporo (Hokkaidó) za 13341 CZK (rezervácia v ČJ)

Severojaponské Hokkaidó

Najchladnejší japonský región Hokkaidó disponuje odlišnou klímou na rozdiel od zvyšných ostrovov, čo však môže byť veľkou výhodou v najteplejších (a najvlhkejších) mesiacoch oblasti (od mája do augusta). Toto najkrajšie (aj najmenej) osídlené územie Japonska Vás očarí divokou prírodou chránenou v úžasných národných parkoch, ako aj autentickým vidiekom. K hlavným centrám Hokkaidó sa zaraďujú Sapporo a Hakodate. Pokiaľ sa rozhodnete zavítať po zemi (lodnou dopravou za nelákavú sumu) aj na neďaleký ruský Sachalin, nevynecháte najsevernejšie japonské mesto Wakkanai.

0