VLetenky

Hokkaidó s Qatar Airways od 448 EUR

Hookaidó
Vysvietená večerná panoráma Hakodate na juhu Hokkaidó (foto: Toby Oxborrow/Flickr/CC BY-SA 2.0)

K spoznávaniu severojaponského súostrovia Hokkaidó vábi (aj počas letných prázdnin) tarif Qatar Airways v spolupráci s partnerskými Japan Airlines z aliancie Oneworld (s odletom z Budapešti).

Spiatočné letenky do japonského Sappora na grandióznom Hokkaidó kúpite za 448 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu. Tarifné podmienky stanovujú cesty v období od 18. februára do 10. decembra 2015 (s výnimkou blackoutu 25.03.-13.04. a 27.06.-20.07.2015), min. dobu pobytu 7 dní, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 20. februára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve počas uvedenej doby platnosti tarifu.

Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Hokkaidó môže byť z Budapešti (BUD) dňa 3. augusta s návratom z japonského mesta Sapporo (CTS) dňa 17. augusta 2015 (resp. v okolitých dňoch).

Rezervácia letenky:
Budapešť – Sapporo (Hokkaidó) za 448 EUR (03.08.-17.08.2015)
Budapešť – Sapporo (Hokkaidó) za 448 EUR (rezervácia v NJ)
Budapešť – Sapporo (Hokkaidó) za 459 EUR (rezervácia v SJ)
Budapešť – Sapporo (Hokkaidó) za 12843 CZK (rezervácia v ČJ)

Severojaponské Hokkaidó

Najchladnejší japonský región Hokkaidó disponuje odlišnou klímou na rozdiel od zvyšných ostrovov, čo však môže byť značnou výhodou v najteplejších (a najvlhkejších) mesiacoch oblasti (od mája do augusta). Toto najpôvabnejšie (i najmenej) osídlené územie Japonska Vás okúzli divokou prírodou chránenou v skvelých národných parkoch, ako aj autentickým vidiekom. K hlavným centrám Hokkaidó sa radia Sapporo a Hakodate. Ak sa rozhodnete zavítať po zemi (lodnou dopravou za nevábivú sumu) aj na neďaleký ruský Sachalin, nevynecháte najsevernejšie japonské mesto Wakkanai.

0