VLetenky

Hokkaidó s Qatar Airways od 359 EUR

Hokkaidó
Sugestívna večerná panoráma Hakodate na juhozápade Hokkaidó (foto: tonytao/Pixabay/CC0)

Za spoznávaním severojaponského súostrovia Hokkaidó láka pútavá ponuka spoločnosti Qatar Airways v spolupráci s partnerskými Japan Airlines z aliancie Oneworld (s odletom z Budapešti).

Spiatočné letenky do japonského Sappora na grandióznom Hokkaidó kúpite za 359 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Tarifné podmienky určujú cesty od 19. januára do 15. decembra 2016, min. dobu pobytu 7 dní, max. dobu pobytu 2 mesiace a predaj do 17. januára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť tarifu, resp. leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým v období od mája do novembra 2016.

Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Hokkaidó nech bude napr. z Budapešti (BUD) dňa 10. júla s návratom z japonského mesta Sapporo (CTS) dňa 23. júla 2016.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Sapporo (Hokkaidó) za 359 EUR (10.07.-23.07.2016)
Budapešť – Sapporo (Hokkaidó) za 116700 HUF (rezervácia v AJ / na webe dopravcu)
Budapešť – Sapporo (Hokkaidó) za 386 EUR (rezervácia v SJ)
Budapešť – Sapporo (Hokkaidó) za 10295 CZK (rezervácia v ČJ)

Severojaponské Hokkaidó

Najchladnejší japonský región Hokkaidó disponuje odlišnou klímou na rozdiel od zvyšných ostrovov, čo však môže byť značnou výhodou v najteplejších (a najvlhkejších) mesiacoch oblasti (od mája do augusta). Toto najpôvabnejšie (i najmenej) osídlené územie Japonska Vás okúzli divokou prírodou chránenou v skvelých národných parkoch, ako aj autentickým vidiekom. K hlavným centrám Hokkaidó sa radia Sapporo a Hakodate. Ak sa rozhodnete zavítať po zemi (lodnou dopravou za nevábivú sumu) aj na neďaleký ruský Sachalin, nevynecháte najsevernejšie japonské mesto Wakkanai.

0