VLetenky

Hokkaidó s Qatar Airways od 351 EUR

Hokkaidó
Kvetinové scenérie v oblasti Furano v centrálnej partii Hokkaidó (foto: Chi King/Flickr/CC BY 2.0)

Za spoznávaním severojaponského súostrovia Hokkaidó zvádza lákavá ponuka spoločnosti Qatar Airways v spolupráci s partnerskými Japan Airlines z aliancie Oneworld (s odletom z Budapešti).

Spiatočné letenky do japonského Sappora na obdivuhodnom Hokkaidó sú v predaji za 351 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Tarifné podmienky určujú cesty v období od 15. januára do 30. júna 2016, min. dobu pobytu 7 dní, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 6. novembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť tarifu, resp. leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým v dobe od polovice februára do konca júna 2016.

Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Hokkaidó môže byť z Budapešti (BUD) dňa 12. júna s návratom z japonského mesta Sapporo (CTS) dňa 26. júna 2016.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Sapporo (Hokkaidó) za 351 EUR (12.06.-26.06.2016)
Budapešť – Sapporo (Hokkaidó) za 354 EUR (rezervácia v NJ)
Budapešť – Sapporo (Hokkaidó) za 374 EUR (rezervácia v SJ)
Budapešť – Sapporo (Hokkaidó) za 10058 CZK (rezervácia v ČJ)

Severojaponské Hokkaidó

Najchladnejší japonský región Hokkaidó disponuje inou klímou na rozdiel od zvyšných ostrovov, čo však môže byť značnou výhodou v najteplejších (a najvlhkejších) mesiacoch oblasti (od mája do augusta). Toto najpríťažlivejšie (aj najmenej) osídlené územie Japonska Vás očarí divokou prírodou chránenou v úžasných národných parkoch, ako i autentickým vidiekom. K hlavným centrám Hokkaidó sa zaraďujú Sapporo a Hakodate. Pokiaľ sa rozhodnete zavítať po zemi (lodnou dopravou za nevábivú sumu) i na neďaleký ruský Sachalin, neobídete najsevernejšie japonské mesto Wakkanai.

0