VLetenky

Hokkaidó s British Airways od 398 EUR

Hokkaidó
Večerná panoráma Hakodate na juhu Hokkaidó (foto: mosiase/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Za krásami severojaponského súostrovia Hokkaidó vábi zaujímavý tarif British Airways v spolupráci s partnerskými Japan Airlines z aliancie Oneworld (s odletom zo strednej Európy).

Spiatočné letenky do japonského veľkomesta Sapporo na obdivuhodnom Hokkaidó kúpite za 398 EUR s odletom z českej Prahy a návratom do maďarskej Budapešti.

Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 10. januára do 31. októbra 2016, min. dobu pobytu 5 dní alebo sobotňajšiu noc (max. dobu pobytu 12 mesiacov) a predaj do 10. januára (alebo do aktualizácie tarifu (či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas uvedeného času platnosti tarifu.

Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Hokkaidó nech bude napr. odlet z Prahy (PRG) dňa 5. júla s návratom z japonského mesta Sapporo (CTS) do Budapešti (BUD) dňa 19. júla 2016.

Rezervácia letenky:
Praha – Sapporo – Budapešť za 398 EUR (05.07.-19.07.2016)
Praha – Sapporo – Budapešť za 429 EUR (rezervácia v NJ)

Praha – Sapporo – Budapešť za 426 EUR (rezervácia v SJ)
Praha – Sapporo – Budapešť za 11402 CZK (rezervácia v ČJ)

Severojaponské Hokkaidó

Najchladnejší japonský región Hokkaidó disponuje odlišnou klímou na rozdiel od ostatných ostrovov, čo však môže byť značnou výhodou v najteplejších (i najvlhkejších) mesiacoch oblasti (od mája do augusta). Toto najpôvabnejšie (i najmenej) osídlené územie Japonska Vás okúzli divokou prírodou chránenou v skvelých národných parkoch, ako i autentickým vidiekom. K hlavným centrám Hokkaidó sa radia Sapporo a Hakodate. Ak sa rozhodnete zavítať po zemi (lodnou dopravou za nelákavú sumu) aj na neďaleký ruský Sachalin, neobídete najsevernejšie japonské mesto Wakkanai.

0