VLetenky

Hebridy s British Airways od 190 EUR

Outer Hebrides
Kissimul Castle v ostrovnej skupine Vonkajšie Hebridy (foto: Conor Lawless/Flickr/CC BY 2.0)

Výlet na severoškótske súostrovie Hebridy možno podniknúť s leteckou spoločnosťou British Airways (Oneworld) v spolupráci s miestnymi partnermi (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Hebridy (do Stornoway na Isle of Lewis) sa predávajú za 190 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja a dostupnosť:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve počas februára a marca 2018 (s predajom do aktualizácie tarifu lebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Hebridy nech bude napr. odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 2. marca s návratom zo škótskeho mesta Stornoway (SYY) dňa 7. marca 2018.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Stornoway za 190 EUR (02.03.-07.03.2018)

Hebridy

Britské súostrovie Hebridy administratívno-politicky spadá pod správu Škótska. Čaká Vás v geografickej oblasti smerom na severozápad od škótskej pevniny. “Mestečko” Stornoway, miestne centrum a súčasne i najľudnatejšie sídlo, nájdete na najväčšom miestnom ostrove pod názvom Isle of Lewis (súčasť súostrovia Lewis and Harris) v podoblasti Vonkajšie Hebridy (Outer Hebrides).

0