VLetenky

Havaj s British Airways od 608 EUR

Nā Pali Coast
Národný park Nā Pali Coast na havajskom ostrove Kauaʻi (foto: Garden State Hiker/Flickr/CC BY 2.0)

So zaujímavým tarifom British Airways (v spolupráci s American Airlines z leteckej aliancie Oneworld) možno spoznať nádherné tropické súostrovie v Oceánii s názvom Havaj (s odletom z Európy).

Spiatočné letenky do amerického Honolulu na havajskom ostrove Oʻahu sa predávajú za 608 EUR s odletom z Istanbulu a návratom do Londýna. Tarifné podmienky stanovujú odlety do 24. marca 2015, min. dobu pobytu 3 dni, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do 9. februára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť tarifu, resp. leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým v priebehu marca 2015.

Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Havaj môže byť odlet z Istanbulu (IST) dňa 2. marca s návratom z amerického Honolulu (HNL) do Londýna (LON) dňa 16. marca 2015.

Rezervácia letenky:
Istanbul – Honolulu – Londýn za 608 EUR (02.03.-16.03.2015)
Istanbul – Honolulu – Londýn za 615 EUR (rezervácia v NJ)
Istanbul – Honolulu – Londýn za 617 EUR (rezervácia v SJ)
Istanbul – Honolulu – Londýn za 17275 CZK (rezervácia v ČJ)

Doprava po Európe

Letecký prískok do Istanbulu

Letecké priblíženie do Istanbulu máte príležitosť uskutočniť s Pegasus Airlines z Viedne/z Budapešti/z Prahy alebo s Wizz Air z Budapešti na istanbulský letecký prístav Sabiha Gökçen (SAW).

Positioning flights do/z Veľkej Británie

Na londýnske letisko Luton docestujete za rozumný peniaz z Bratislavy (a z Rzeszówa) Ryanair-om, kým čo Wizz Air prevádzkuje lety do tohto leteckého prístavu z Košíc, z Budapešti, Z Popradu, z Brna, z Katovíc a z Prahy. (Lety z Budapešti na Luton vo vyššej cenovej hladine operuje aj Easy Jet.)

Na ďalšie londýnske nízkonákladové letisko Stansted doputujete Ryanair-om z Bratislavy a v podstate aj zo všetkých ostatných okolitých medzinárodných leteckých prístavov (Brno, Budapešť, Katovice, Krakov, Rzeszów). Priamo na London Gatwick Intl Airport prevádzkuje letecké linky Easy Jet z Budapešti, z Viedne, z Krakova a z Prahy (avšak “blízko pred odletom” už nie za pútavú sumu).

0