VLetenky

Hamburg s Germanwings od 61 EUR

Schweriner Schloss
Schweriner Schloss – “Neuschwanstein severu” (foto: Eremeev/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Nielen atraktívny severonemecký Hamburg so svojím pútavým okolím máte šancu uvidieť s nemeckou leteckou spoločnosťou Germanwings (s odletom zo strednej Európy).

Spiatočné letenky do Hamburgu kúpite za 1698 CZK (alebo v prepočte cca 61 EUR) s odletom zo stovežatej Prahy. V cene 70 EUR rovnako možno letieť z Viedne. Tarifné podmienky stanovujú cesty do 24. októbra 2015 a predaj do 25. januára. Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve najmä počas jarných mesiacov.

Príklad rezervácie spiatočnej letenky nech bude napr. odlet z Prahy (PRG) dňa 24. apríla s návratom z nemeckého Hamburgu (HAM) dňa 26. apríla 2015 (za 1698 CZK).

Alternatívou rezervácie obojsmernej letenky môže byť odlet z Viedne (VIE) dňa 19. marca s návratom z nemeckého Hamburgu (HAM) dňa 23. marca 2015 (za 70 EUR).

Rezervácia letenky:
Praha – Hamburg za 1698 CZK (24.04.-26.04.2015)
Viedeň – Hamburg za 70 EUR (19.03.-23.03.2015)

Hamburg

Rušný (skoro dvojmiliónový) Hamburg, druhé najľudnatejšie sídlo v Nemecku a zároveň dvojka v rebríčku najväčších európskych prístavov, Vás čaká na brehoch európskej veľrieky Labe pri jej masívnom ústí do Severného mora. Prehliadku tohto pulzujúceho nemeckého veľkomesta skúste začať v okolí celkom impresívnej mestskej radnice a potom si dožičte vcelku príjemný oddych pri veľmi pohodových umelých jazerách Binnenalster či Außenalster.

Neskôr sa poprechádzajte popri majestátnom Labe alebo absolvujte ničím nerušenú plavbu loďou po tomto impozantnom európskom veľtoku. Vášnivých milovníkov bohatej histórie a nádherných stredovekých hradov a zámkov určite veľmi pozitívne prekvapí prekrásny výstavný zámoček v pomerne neveľmi vzdialenom Schwerin, hlavnom meste severonemeckého štátu Mecklenburg-Vorpommern.

Cenovo zaujímavé letenky z Hamburgu

Hamburgský letecký prístav (HAM) sa zásluhou svojich cenovo lákavých leteniek bude hodiť na následné (resp. nadväzné) diaľkové letecké spojenia do celého sveta. Na výber máte okrem nemeckých leteckých spoločností Germanwings, ich materskej Lufthansy, Air Berlin, TUIfly či Condor aj mnoho ďalších európskych i svetových (níkonákladových či klasických) aerolínií.

0