VLetenky

Hamburg s Easy Jet od 42 EUR

Schweriner Schloss
Schweriner Schloss (foto: Elisabeth S. Meyer-Lassahn/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Nielen pútavý severonemecký Hamburg so svojím úžasným okolím máte šancu spoznať zsluhou ponuky leteckej spoločnosti Easy Jet (s odletom z krakovského letiska Jána Pavla II.).

Spiatočné letenky do Hamburgu kúpite za 175 PLN (cca 42 EUR) s odletom zo spomínaného Krakova. Uvedená suma platí vrátane administratívneho poplatku za platbu kartou (do celkovej ceny letenky sa započítava len raz bez ohľadu na počet segmentov či cestujúcich). Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve najmä v priebehu novembra 2015.

Príkladom rezervácie obojsmernej letenky môže byť odlet z poľského Krakova (KRK) dňa 3. novembra s návratom z nemeckého Hamburgu (HAM) dňa 8. novembra 2015.

Rezervácia letenky:
Krakov – Hamburg za 175 PLN (03.11.-08.11.2015)

Hamburg

Pulzujúci (skoro dvojmiliónový) Hamburg, druhé najľudnatejšie sídlo v Nemecku a zároveň dvojka v rebríčku najväčších európskych prístavov, Vás čaká na brehoch európskej veľrieky Labe pri jej masívnom ústí do Severného mora. Prehliadku tohto rušného nemeckého veľkomesta skúste začať v okolí celkom impresívnej mestskej radnice a potom si dožičte vcelku príjemných oddych pri vskutku pohodových umelých jazerách Binnenalster či Außenalster.

Neskôr sa poprechádzajte popri majestátnom Labe alebo absolvujte ničím nerušenú plavbu loďou po tomto impozantnom európskom veľtoku. Vášnivých milovníkov bohatej histórie a nádherných stredovekých hradov a zámkov určite pozitívne prekvapí prekrásny výstavný zámoček v pomerne neveľmi vzdialenom Schwerin, hlavnom meste severonemeckého štátu Mecklenburg-Vorpommern.

Cenovo lákavé letenky z Hamburgu

Hamburgský letecký prístav (HAM) sa vďaka svojim cenovo priaznivým letenkám bude hodiť na následné (resp. náväzné) diaľkové letecké spojenia do celého sveta. Na výber máte okrem nemeckých leteckých spoločností Germanwings, ich materskej Lufthansy, Air Berlin, TUIfly či Condor aj mnoho ďalších európskych aj svetových (low costových či klasických) aeroliniek.

0