VLetenky

Hamburg s Easy Jet od 31 EUR

Schweriner Schloss
Schweriner Schloss, “Neuschwanstein severu” (foto: Backslash/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Nielen lákavý severonemecký Hamburg so svojím skvelým okolím možno vzhliadnuť vďaka ponuke leteckej spoločnosti Easy Jet (s odletom z krakovského letiska Jána Pavla II.).

Spiatočné letenky do Hamburgu sa dajú kúpiť za 129 PLN (cca 31 EUR) s odletom zo spomínaného Krakova. Uvedená suma platí vrátane administratívneho poplatku za platbu kartou (do celkovej ceny letenky sa započítava iba raz bez ohľadu na počet segmentov či cestujúcich). Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve na začiatku jari 2015.

Príklad rezervácie obojsmernej letenky nech bude napr. odlet z poľského Krakova (KRK) dňa 17. marca s návratom z nemeckého Hamburgu (HAM) dňa 5. apríla 2015.

Rezervácia letenky:
Krakov – Hamburg za 129 PLN (17.03.-05.04.2015)

Hamburg

Rušný (takmer dvojmiliónový) Hamburg, druhé najľudnatejšie sídlo v Nemecku a súčasne dvojka v rebríčku najväčších európskych prístavov, Vás očakáva na brehoch európskej veľrieky Labe pri jej masívnom ústí do Severného mora. Prehliadku tohto pulzujúceho nemeckého veľkomesta skúste začať v okolí vcelku pôsobivej mestskej radnice a potom si doprajte celkom pohodový oddych pri veľmi príjemných umelých jazerách Binnenalster či Außenalster.

Neskôr sa poprechádzajte popri impozantnom Labe alebo absolvujte ničím nerušenú plavbu loďou po tomto majestátnom európskom veľtoku. Vášnivých milovníkov bohatej histórie a prekrásnych stredovekých hradov a zámkov istotne veľmi pozitívne prekvapí nádherný výstavný zámoček v reltívne neveľmi vzdialenom Schwerin, hlavnom meste severonemeckého štátu Mecklenburg-Vorpommern.

Cenovo atraktívne letenky z Hamburgu

Hamburgský letecký prístav (HAM) sa vďaka svojim cenovo pútavým letenkám bude hodiť na následné (resp. nadväzné) diaľkové letecké spojenia do celého sveta. Na výber máte okrem nemeckých leteckých spoločností Germanwings, ich materskej Lufthansy, Air Berlin, TUIfly či Condor aj množstvo ďalších európskych i svetových (low costových či klasických) aerolínií.

0