VLetenky

Guadeloupe s Corsair International od 467 EUR

Plage de Guadeloupe
Karibik v podobe tropického súostrovia Guadeloupe (foto: ROLLAND POMARET/Flickr/CC BY 2.0)

Ak by ste chceli navštíviť šarmantné karibské Guadeloupe, mohla by Vám padnúť vhod ponuka leteckej spoločnosti Corsair International (TUI Group) v spolupráci s partnermi (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na francúzske tropické súostrovie Guadeloupe sa dajú kúpiť za 467 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 29.04.-28.06., 07.08.-14.12.2018, 04.01.-07.02. a 04.03.-05.04.2019, min. dobu pobytu 3 dni alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 17. mája (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým v čase od konca septembra do konca októbra 2018.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Guadeloupe nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 26. septembra a návrat z Pointe-à-Pitre (PTP) dňa 8. októbra 2018.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Pointe-à-Pitre (Guadeloupe) za 467 EUR (26.09.-08.10.2018)

VIE-PTP
Viedeň, Rakúsko – Pointe-à-Pitre, Guadeloupe (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Guadeloupe

Pôvabná Guadeloupe, súčasť pôsobivej ostrovnej reťaze Malých Antíl, Vás očakáva vo východnej partii Karibského mora. Ako francúzska zámorská dŕžava sa zaraďuje do Európskej únie (nie však do Schengenského priestoru) – s vízovými záležitosťami sa teda nemusíte vôbec trápiť. K jej susedom sa radia britský Montserrat či Antigua a Barbuda na severe i úžasná Dominika na juhu.

Prekrásne piesočnaté pláže potešia hlavne fanúšikov aktívnych vodných športov či relaxačného plážového leňošenia. Na svoje si prídu aj fanúšikovia trekov v tropickej džungli, impresívnych sopečných úkazov či magických vodopádov v dažďových pralesoch. Zachovaný miestny ekosystém sa ochraňuje v kúzelnom národnom parku “Parc national de la Guadeloupe”.

0