VLetenky

Guadeloupe s Corsair International od 425 EUR

Sainte-Anne
Guadeloupe – tropický ostrovček La Désirade (foto: HappyManPhotoGraphy/Flickr/CC BY 2.0)

Ak by ste chceli spoznať šarmantné karibské Guadeloupe, mohla by Vám padnúť vhod ponuka leteckej spoločnosti Corsair International (TUI Group) v spolupráci s partnermi (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na francúzske tropické súostrovie Guadeloupe sa predávajú za 425 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od septembra do novembra 2019.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Guadeloupe nech bude napr. odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 2. októbra a návrat z Pointe-à-Pitre (PTP) dňa 16. októbra 2019.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Pointe-à-Pitre (Guadeloupe) za 425 EUR (02.10.-16.10.2019)

VIE-PTP
Viedeň, Rakúsko – Pointe-à-Pitre, Guadeloupe (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Guadeloupe

Pôvabná Guadeloupe, súčasť pôsobivej ostrovnej reťaze Malých Antíl, Vás očakáva vo východnej partii Karibského mora. Ako francúzska zámorská dŕžava sa zaraďuje do Európskej únie (nie však do Schengenského priestoru) – s vízovými záležitosťami sa teda nemusíte vôbec trápiť. K jej susedom sa radia britský Montserrat či Antigua a Barbuda na severe i úžasná Dominika na juhu.

Prekrásne piesočnaté pláže potešia hlavne fanúšikov aktívnych vodných športov či relaxačného plážového leňošenia. Na svoje si prídu aj priaznivci trekov v tropickej džungli, impresívnych sopečných úkazov či magických vodopádov v dažďových pralesoch. Zachovaný miestny ekosystém sa ochraňuje v kúzelnom národnom parku “Parc national de la Guadeloupe”.

0

Add a Comment