VLetenky

Guadeloupe s Corsair International od 413 EUR

La Désirade
Guadeloupe – miestny tropický ostrovček La Désirade (foto: Joëlle Ortet/Pixabay/CC0)

Ak by ste chceli uvidieť šarmantné karibské Guadeloupe, mohla by sa Vám hodiť ponuka leteckej spoločnosti Corsair International (TUI Group) v spolupráci s partnermi (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na francúzske tropické súostrovie Guadeloupe kúpite za 413 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od septembra do novembra 2019.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Guadeloupe môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 2. októbra a návrat z Pointe-à-Pitre (PTP) dňa 16. októbra 2019.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Pointe-à-Pitre (Guadeloupe) za 413 EUR (02.10.-16.10.2019)

VIE-PTP
Viedeň, Rakúsko – Pointe-à-Pitre, Guadeloupe (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Guadeloupe

Príťažlivá Guadeloupe, súčasť impresívnej ostrovnej reťaze Malých Antíl, Vás čaká vo východnej časti Karibského mora. Ako francúzska zámorská dŕžava sa radí do Európskej únie (nie však do Schengenského priestoru) – s vízovými záležitosťami sa teda nemusíte vôbec zaoberať. K jej susedom sa zaraďujú britský Montserrat či Antigua a Barbuda na severe i skvelá Dominika na juhu.

Nádherné piesočnaté pláže potešia najmä priaznivcov aktívnych vodných športov či relaxačného plážového leňošenia. Na svoje si prídu i fanúšikovia trekov v tropickej džungli, pôsobivých sopečných úkazov či dramatických vodopádov v dažďových pralesoch. Zachovaný miestny ekosystém sa chráni v čarovnom národnom parku “Parc national de la Guadeloupe”.

0

Add a Comment