VLetenky

Guadeloupe s Corsair International od 353 EUR

Sainte-Anne
Atraktívna Plage de Sainte-Anne na východe Guadeloupe (foto: HappyManPhotoGraphy/Flickr/CC BY 2.0)

Ak by ste si chceli pozrieť šarmantné karibské Guadeloupe, mohla by sa Vám hodiť ponuka leteckej spoločnosti Corsair International (TUI Group) v spolupráci s partnermi (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na francúzske tropické súostrovie Guadeloupe kúpite za 353 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 24.04.-21.06. a 01.09.-15.10.2019 / návraty v období 28.04.-30.06. a 16.09.-30.10.2019, min. dobu pobytu 3 dni alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 1. februára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým počas júna a od začiatku septembra do polovice októbra 2019.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Guadeloupe nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 3. júna a návrat z Pointe-à-Pitre (PTP) dňa 17. júna 2019.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Pointe-à-Pitre (Guadeloupe) za 353 EUR (03.06.-17.06.2019)

VIE-PTP
Viedeň, Rakúsko – Pointe-à-Pitre, Guadeloupe (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Guadeloupe

Príťažlivá Guadeloupe, súčasť impresívnej ostrovnej reťaze Malých Antíl, Vás čaká vo východnej časti Karibského mora. Ako francúzska zámorská dŕžava sa radí do Európskej únie (nie však do Schengenského priestoru) – s vízovými záležitosťami sa teda nemusíte vôbec zaoberať. K jej susedom sa zaraďujú britský Montserrat či Antigua a Barbuda na severe aj skvelá Dominika na juhu.

Nádherné piesočnaté pláže potešia najmä priaznivcov aktívnych vodných športov či relaxačného plážového leňošenia. Na svoje si prídu i fanúšikovia trekov v tropickej džungli, pôsobivých sopečných úkazov či dramatických vodopádov v dažďových pralesoch. Zachovaný miestny ekosystém sa ochraňuje v čarovnom národnom parku “Parc national de la Guadeloupe”.

0