VLetenky

Guadeloupe s Air France za 551 EUR

Sainte-Anne
Pohodové mestečko Sainte-Anne na východe Guadeloupe (foto: Selden Vestrit/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Ak by ste chceli navštíviť karibské Guadeloupe, mohla by Vám padnúť vhod ponuka Air France v spolupráci s partnerskými ČSA Czech Airlines z leteckej aliancie Sky Team (s odletom z Prahy).

Spiatočné letenky na francúzske tropické súostrovie Guadeloupe kúpite za 551 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla. Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 28.03.-30.06. a 01.09.-30.11.2015, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 15. februára. Dostupnosť tarifu, resp. leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve počas uvedeného času platnosti tarifu.

Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Guadeloupe nech bude byť odlet z českej Prahy (PRG) dňa 9. mája a návrat z francúzskeho Pointe-à-Pitre (PTP) dňa 18. mája 2015.

Rezervácia letenky:
Praha – Pointe-à-Pitre za 551 EUR (09.05.-18.05.2015)
Praha – Pointe-à-Pitre za 557 EUR (rezervácia v NJ)
Praha – Pointe-à-Pitre za 569 EUR (rezervácia v SJ)
Praha – Pointe-à-Pitre za 15820 CZK (rezervácia v ČJ)

Guadeloupe

Pôvabná Guadeloupe, súčasť pôsobivej ostrovnej reťaze Malých Antíl, Vás očakáva vo východnej partii Karibského mora. Ako francúzska zámorská dŕžava patrí do Európskej únie (nie však do Schengenského priestoru) – s vízovými záležitosťami sa teda nemusíte vôbec zaťažovať. K jej susedom sa zaraďujú britský Montserrat či Antigua a Barbuda na severe i úžasná Dominika na juhu.

Prekrásne piesočnaté pláže potešia hlavne priaznivcov aktívnych vodných športov či relaxačného plážového leňošenia. Na svoje si prídu aj fanúšikovia trekov v tropickej džungli, impresívnych sopečných úkazov či magických vodopádov v dažďových pralesoch. Zachovaný miestny ekosystém sa ochraňuje v kúzelnom národnom parku “Parc national de la Guadeloupe”.

0