VLetenky

Guadeloupe s Air France od 472 EUR

Sainte-Anne
Pôvabná Plage de Sainte-Anne vo východnej partii Guadeloupe (foto: KoS/Wikimedia Commons)

Šancu navštíviť (v priebehu hlavnej sezóny) príjemné karibské súostrovie Guadeloupe majú nielen cestovatelia spoza rieky Moravy vďaka leteckej spoločnosti Air France (v spolupráci s partnermi).

Spiatočné letenky na francúzske Guadeloupe sa predávajú za 472 EUR s odletom z Lipska. Tarifné podmienky stanovujú odlety od 6. januára do 31. mája 2015, min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 26. novembra. Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas uvedeného času platnosti tarifu.

Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Guadeloupe môže byť odlet z Lipska (LEJ) dňa 12. januára a návrat z Pointe-à-Pitre (PTP) o 14 dní neskôr, t.j. dňa 26. januára 2015.

Rezervácia letenky:
Lipsko – Pointe-à-Pitre za 472 EUR (12.01.-26.01.2015)
Lipsko – Pointe-à-Pitre za 488 EUR (rezervácia v SJ)
Lipsko – Pointe-à-Pitre za 13577 CZK (rezervácia v ČJ)

Guadeloupe

Pôvabná Guadeloupe, súčasť pôsobivej ostrovnej reťaze Malých Antíl, Vás očakáva vo východnej časti Karibského mora. Ako francúzska zámorská dŕžava patrí do Európskej únie (nie však do Schengenského priestoru) – s vízovými záležitosťami sa teda nemusíte vôbec zaťažovať. K jej susedom sa radia britský Montserrat či Antigua a Barbuda na severe, ako aj úžasná Dominika na juhu.

Prekrásne piesočnaté pláže potešia hlavne priaznivcov aktívnych vodných športov či relaxačného plážového leňošenia. Na svoje si prídu aj fanúšikovia trekov v tropickej džungli, impresívnych sopečných úkazov či magických vodopádov v dažďových pralesoch. Zachovaný miestny ekosystém sa ochraňuje v kúzelnom národnom parku “Parc national de la Guadeloupe”.

0