VLetenky

Guadeloupe s Air France od 451 EUR

Port-Louis
Port-Louis na severe Guadeloupe (foto: DUKEOFGUADELOUPE971/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Ak by ste si chceli pozrieť karibský ostrov Guadeloupe (i cez Vianoce), mohla by Vám padnúť vhod ponuka holdingu Air France-KLM z leteckej aliancie Sky Team (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na francúzske tropické súostrovie Guadeloupe sa predávajú za 451 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 01.09.-21.12.2018 a 01.01.-30.06.2019, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj 10. septembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) v priebehu horeuvedeného času platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Guadeloupe môže byť odlet z Budapešti (BUD) dňa 15. decembra (sobota) a návrat z Pointe-à-Pitre (PTP) dňa 30. decembra 2018 (nedeľa).

Rezervácia letenky:
Budapešť – Pointe-à-Pitre za 451 EUR (15.12.-30.12.2018 / sobota – nedeľa)

BUD-PTPe
Budapešť, Maďarsko – Pointe-à-Pitre, Guadeloupe (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Guadeloupe

Pôvabná Guadeloupe, súčasť pôsobivej ostrovnej reťaze Malých Antíl, Vás očakáva vo východnej partii Karibského mora. Ako francúzska zámorská dŕžava sa zaraďuje do Európskej únie (nie však do Schengenského priestoru) – s vízovými záležitosťami sa teda nemusíte vôbec trápiť. K jej susedom sa radia britský Montserrat či Antigua a Barbuda na severe aj úžasná Dominika na juhu.

Prekrásne piesočnaté pláže potešia hlavne priaznivcov aktívnych vodných športov či relaxačného plážového leňošenia. Na svoje si prídu aj fanúšikovia trekov v tropickej džungli, impresívnych sopečných úkazov či magických vodopádov v dažďových pralesoch. Zachovaný miestny ekosystém sa ochraňuje v kúzelnom národnom parku “Parc national de la Guadeloupe”.

0