VLetenky

Guadeloupe s Air France od 439 EUR

Désirade
Idylický karibský tropický ostrov La Désirade (foto: MJO/Pixabay/CC0)

Pokiaľ by ste chceli navštíviť vynikajúce karibské Guadeloupe, mohla by sa Vám hodiť lákavá ponuka koncernu Air France-KLM z leteckej aliancie Sky Team (s odletom z Budapešti).

Spiatočné letenky na francúzske tropické súostrovie Guadeloupe máte možnosť kúpiť za 439 EUR s odletom z maďarského hlavného mesta Budapešť.

Tarifné podmienky určujú odlety do 30. júna 2016, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 26. januára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť tarifu, resp. leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete predovšetkým (s odletom) v čase od začiatku februára do konca júna 2016.

Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Guadeloupe nech bude napr. odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 9. februára a návrat z Pointe-à-Pitre (PTP) dňa 23. februára 2016.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Pointe-à-Pitre za 439 EUR (09.02.-23.02.2016)
Budapešť – Pointe-à-Pitre za 466 EUR (rezervácia v NJ)
Budapešť – Pointe-à-Pitre za 145700 HUF (rezervácia na webe dopravcu – KL/AF)

Budapešť – Pointe-à-Pitre za 471 EUR (rezervácia v SJ)
Budapešť – Pointe-à-Pitre za 12663 CZK (rezervácia v ČJ)

Guadeloupe

Príťažlivá Guadeloupe, súčasť impresívnej ostrovnej reťaze Malých Antíl, Vás čaká vo východnej časti Karibského mora. Ako francúzska zámorská dŕžava sa radí do Európskej únie (nie však do Schengenského priestoru) – s vízovými záležitosťami sa teda nemusíte vôbec zaťažovať. K jej susedom sa zaraďuje britský Montserrat či Antigua a Barbuda na severe i skvelá Dominika na juhu.

Nádherné piesočnaté pláže potešia najmä fanúšikov aktívnych vodných športov či relaxačného plážového leňošenia. Na svoje si prídu i priaznivci trekov v tropickej džungli, pôsobivých sopečných úkazov či dramatických vodopádov v dažďových pralesoch. Zachovaný miestny ekosystém sa ochraňuje v čarovnom národnom parku “Parc national de la Guadeloupe”.

0