VLetenky

Guadeloupe s Air France od 435 EUR

Îlet Caret
Idylický tropický koralový ostrovček Îlet Caret (foto: Hjdc/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Ak by ste chceli navštíviť vynikajúce karibské Guadeloupe, mohla by Vám padnúť vhod pútavá ponuka holdingu Air France-KLM z leteckej aliancie Sky Team (s odletom z Budapešti).

Spiatočné letenky na francúzske tropické súostrovie Guadeloupe máte príležitosť kúpiť za 435 EUR s odletom z maďarského hlavného mesta Budapešť.

Tarifné podmienky stanovujú odlety v čase od 1. septembra 2015 do 30. júna 2016 (s výnimku blackoutu 22.12.-31.12.2015), min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 5. septembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v prvej polovici roku 2016 a za neveľký príplatok aj v období od septembra do decembra 2015.

Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Guadeloupe nech poslúži odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 19. januára a návrat z Pointe-à-Pitre (PTP) dňa 2. februára 2016.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Pointe-à-Pitre za 435 EUR (19.01.-02.02.2016)
Budapešť – Pointe-à-Pitre za 469 EUR (rezervácia v NJ)
Budapešť – Pointe-à-Pitre za 146200 HUF (rezervácia na webe dopravcu – KL/AF)

Budapešť – Pointe-à-Pitre za 467 EUR (rezervácia v SJ)
Budapešť – Pointe-à-Pitre za 12561 CZK (rezervácia v ČJ)

Guadeloupe

Pôvabná Guadeloupe, súčasť pôsobivej ostrovnej reťaze Malých Antíl, Vás očakáva vo východnej partii Karibského mora. Ako francúzska zámorská dŕžava sa zaraďuje do Európskej únie (nie však do Schengenského priestoru) – s vízovými záležitosťami sa teda nemusíte vôbec zaťažovať. K jej susedom sa radí britský Montserrat či Antigua a Barbuda na severe aj úžasná Dominika na juhu.

Prekrásne piesočnaté pláže potešia hlavne priaznivcov aktívnych vodných športov či relaxačného plážového leňošenia. Na svoje si prídu aj fanúšikovia trekov v tropickej džungli, impresívnych sopečných úkazov či magických vodopádov v dažďových pralesoch. Zachovaný miestny ekosystém sa ochraňuje v kúzelnom národnom parku “Parc national de la Guadeloupe”.

0