VLetenky

Guadeloupe s Air France od 425 EUR

Plage de Capesterre
Plage de Capesterre na ostrove Marie-Galante (foto: J-F Le Falher/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Ak by ste chceli navštíviť excelentné karibské Guadeloupe, mohla by Vám padnúť vhod ponuka holdingu Air France-KLM z leteckej aliancie Sky Team (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na francúzske tropické súostrovie Guadeloupe sa predávajú za 425 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 01.09.-22.12.2016 a 31.12.2016-30.06.2017, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 14. septembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) počas uvedeného času platnosti tarifu (s výnimkou spomenutého blackoutu).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Guadeloupe nech poslúži odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 7. septembra a návrat z Pointe-à-Pitre (PTP) dňa 21. septembra 2016.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Pointe-à-Pitre za 425 EUR (07.09.-21.09.2016)
Budapešť – Pointe-à-Pitre za 426 EUR (11.12.-25.12.2016)

Guadeloupe

Pôvabná Guadeloupe, súčasť pôsobivej ostrovnej reťaze Malých Antíl, Vás očakáva vo východnej partii Karibského mora. Ako francúzska zámorská dŕžava sa zaraďuje do Európskej únie (nie však do Schengenského priestoru) – s vízovými záležitosťami sa teda nemusíte vôbec trápiť. K jej susedom sa radí britský Montserrat či Antigua a Barbuda na severe aj úžasná Dominika na juhu.

Prekrásne piesočnaté pláže potešia hlavne priaznivcov aktívnych vodných športov či relaxačného plážového leňošenia. Na svoje si prídu aj fanúšikovia trekov v tropickej džungli, impresívnych sopečných úkazov či magických vodopádov v dažďových pralesoch. Zachovaný miestny ekosystém sa ochraňuje v kúzelnom národnom parku “Parc national de la Guadeloupe”.

0