VLetenky

Guadeloupe s Air France od 421 EUR

Sainte-Anne
Atraktívna Plage de Sainte-Anne na východe Guadeloupe (foto: KoS/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Ak by ste chceli navštíviť tropický ostrov Guadeloupe (aj cez Vianoce), mohla by sa Vám hodiť ponuka koncernu Air France-KLM z leteckej aliancie Sky Team (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na francúzske karibské súostrovie Guadeloupe (do Pointe-à-Pitre) kúpite za 421 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 08.11.-21.12.2018 a 01.01.-30.06.2019, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj 12. novembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) v rámci horeuvedeného času platnosti tarifu (t.j. od začiatku novembra 2018 do konca júna 2019).

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Guadeloupe môže byť odlet z Budapešti (BUD) dňa 19. februára a návrat z Pointe-à-Pitre (PTP) dňa 5. marca 2019.

Alternatívou rezervácie spiatočnej letenky na Guadeloupe môže byť odlet z Budapešti (BUD) dňa 16. decembra a návrat z Pointe-à-Pitre (PTP) dňa 25. decembra 2018.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Pointe-à-Pitre za 421 EUR (19.02.-05.03.2019)
Budapešť – Pointe-à-Pitre za 441 EUR (16.12.-25.12.2018)

BUD-PTPe
Budapešť, Maďarsko – Pointe-à-Pitre, Guadeloupe (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Guadeloupe

Príťažlivá Guadeloupe, súčasť impresívnej ostrovnej reťaze Malých Antíl, Vás čaká vo východnej časti Karibského mora. Ako francúzska zámorská dŕžava sa radí do Európskej únie (nie však do Schengenského priestoru) – s vízovými záležitosťami sa teda nemusíte vôbec zaoberať. K jej susedom sa zaraďujú britský Montserrat či Antigua a Barbuda na severe i skvelá Dominika na juhu.

Nádherné piesočnaté pláže potešia najmä fanúšikov aktívnych vodných športov či relaxačného plážového leňošenia. Na svoje si prídu i priaznivci trekov v tropickej džungli, pôsobivých sopečných úkazov či dramatických vodopádov v dažďových pralesoch. Zachovaný miestny ekosystém sa chráni v čarovnom národnom parku “Parc national de la Guadeloupe”.

0