VLetenky

Guadeloupe s Air Canada od 489 EUR

Sainte-Anne
Fotogenická Plage de Sainte-Anne na východe Guadeloupe (foto: Jiji/Wikimedia Commons/CC BY 4.0)

Ak by ste chceli navštíviť karibské Guadeloupe, mohla by sa Vám hodiť ponuka leteckej spoločnosti Air Canada v spolupráci s partnerskými aerolíniami zo Star Alliance (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na francúzske tropické súostrovie Guadeloupe sú v predaji za 489 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 01.09.-17.12.2018 a 09.01.-31.03.2019, min. dobu pobytu 5 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 23. augusta (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od polovice januára do konca marca 2019.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Guadeloupe môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 10. februára (nedeľa) a návrat z Pointe-à-Pitre (PTP) dňa 23. februára 2019 (sobota).

Rezervácia letenky:
Viedeň – Pointe-à-Pitre (Guadeloupe) za 489 EUR (10.02.-23.02.2019 / nedeľa – sobota)

VIE-PTP
Viedeň, Rakúsko – Pointe-à-Pitre, Guadeloupe (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Guadeloupe

Príťažlivá Guadeloupe, súčasť impresívnej ostrovnej reťaze Malých Antíl, Vás čaká vo východnej časti Karibského mora. Ako francúzska zámorská dŕžava sa radí do Európskej únie (nie však do Schengenského priestoru) – s vízovými záležitosťami sa teda nemusíte vôbec trápiť. K jej susedom sa zaraďujú britský Montserrat či Antigua a Barbuda na severe i skvelá Dominika na juhu.

Nádherné piesočnaté pláže potešia najmä priaznivcov aktívnych vodných športov či relaxačného plážového leňošenia. Na svoje si prídu i priaznivci trekov v tropickej džungli, pôsobivých sopečných úkazov či dramatických vodopádov v dažďových pralesoch. Zachovaný miestny ekosystém sa ochraňuje v čarovnom národnom parku “Parc national de la Guadeloupe”.

0