VLetenky

Guadeloupe s Air Canada od 470 EUR

Sainte-Anne
Atraktívna Plage de Sainte-Anne na východe Guadeloupe (foto: Gregory Galas/Pexels/CC0)

Ak by ste si chceli pozrieť tropické Guadeloupe, mohla by sa Vám hodiť ponuka spoločnosti Air Canada v spolupráci s partnerskými aerolíniami zo Star Alliance (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na francúzske karibské súostrovie Guadeloupe sú v predaji za 470 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 04.09.-16.12.2020 a 01.01.-31.03.2021, min. dobu pobytu 5 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od januára do marca 2021.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Guadeloupe môže byť odlet z českej Prahy (PRG) dňa 17. januára a návrat z Pointe-à-Pitre (PTP) dňa 1. februára 2021.

Rezervácia letenky:
Praha – Pointe-à-Pitre (Guadeloupe) za 470 EUR (17.01.-01.02.2021)

PRG-PTP
Praha, Česko – Pointe-à-Pitre, Guadeloupe (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Guadeloupe

Príťažlivá Guadeloupe, súčasť impresívnej ostrovnej reťaze Malých Antíl, Vás čaká vo východnej časti Karibského mora. Ako francúzska zámorská dŕžava sa radí do Európskej únie (nie však do Schengenského priestoru) – s vízovými záležitosťami sa teda nemusíte vôbec zaťažovať. K jej susedom sa zaraďujú britský Montserrat či Antigua a Barbuda na severe i skvelá Dominika na juhu.

Nádherné piesočnaté pláže potešia najmä priaznivcov aktívnych vodných športov či relaxačného plážového leňošenia. Na svoje si prídu i fanúšikovia trekov v tropickej džungli, pôsobivých sopečných úkazov či dramatických vodopádov v dažďových pralesoch. Zachovaný miestny ekosystém sa chráni v čarovnom národnom parku “Parc national de la Guadeloupe”.

0

Add a Comment