VLetenky

Guadeloupe s Air Canada od 460 EUR

Belcourt
Fotogenická oblasť Belcourt na ostrove Guadeloupe (foto: HappyManPhotoGraphy/Flickr/CC BY 2.0)

Ak by ste si chceli pozrieť tropické Guadeloupe, mohla by Vám padnúť vhod ponuka spoločnosti Air Canada v spolupráci s partnerskými dopravcami zo Star Alliance (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na francúzske karibské súostrovie Guadeloupe kúpite za 460 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období od 11.02.-30.06. a 21.08.-16.12.2019, min. dobu pobytu 5 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) počas októbra a novembra 2019.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Guadeloupe nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 8. novembra a návrat z Pointe-à-Pitre (PTP) dňa 20. novembra 2019.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Pointe-à-Pitre (Guadeloupe) za 460 EUR (08.11.-20.11.2019)

VIE-PTP
Viedeň, Rakúsko – Pointe-à-Pitre, Guadeloupe (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Guadeloupe

Pôvabná Guadeloupe, súčasť pôsobivej ostrovnej reťaze Malých Antíl, Vás očakáva vo východnej partii Karibského mora. Ako francúzska zámorská dŕžava sa zaraďuje do Európskej únie (nie však do Schengenského priestoru) – s vízovými záležitosťami sa teda nemusíte vôbec zaoberať. K jej susedom sa radia britský Montserrat či Antigua a Barbuda na severe aj úžasná Dominika na juhu.

Prekrásne piesočnaté pláže potešia hlavne fanúšikov aktívnych vodných športov či relaxačného plážového leňošenia. Na svoje si prídu aj priaznivci trekov v tropickej džungli, impresívnych sopečných úkazov či magických vodopádov v dažďových pralesoch. Zachovaný miestny ekosystém sa chráni v kúzelnom národnom parku “Parc national de la Guadeloupe”.

0